HAIDETI SA PROTESTAM SI NOI!

Raspunsuri - Pagina 63

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns summertime spune:

Citat:
citat din mesajul lui ade24

Fetelor, diaspora ne toaca si jigneste la greu pe celalalt topic. Zici ca ele ne dau banii de indemnizatie! Tot cerem inchiderea acelui subiect si nimeni nu ne baga in seama. E aiurea pentru ca daca intra cineva si citeste o sa spuna ca sunt foarte multe mame care nu sunt de acord cu aceasta indemnizatie, ca uite cum e in america, germania, fiji, etc.
Simt ca explodez!

Mami fericita de Ania-Olivia , 23.12.2008

Poze aniversare Olivia
Poze Olivia Mos Craciun


Pe fetele din diaspora le invitam sa emigreze in Romania :D Eu nu le fac pe ele prostituate, de ce ma fac ele pe mine cersetoare la banii lor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Fetelor eu zic sa mergeti la orice T|V sunteti invitate, doar nu o sa va puna calus la gura

Babyfirs incearca sa te organizezi si tu la Oradea, trimite mesaj mai multor mamici, si poate va strangeti

Mteleleu felicitari pentru ce ai facut la Brasov

Alinuk exact aceeasi chestie am patit-o cu Vlad azi, a stat lipit de piciorul meu si nu face asta de obicei, probabil ca a simtit cat de stresata eram

Ariya si tu ai fi buna sa vb sa te duci la o TV cu fetele, de ce nu o faci?La cata experienta ai si tinand cont ca ai 3 copii de crescut cu 600 lei, eu zic ca ai avea impact

Mami puiutului Vlad Mihai si bebe mic de 4+

Cutiuta cu bijuterii


"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade24 spune:

Citat:
citat din mesajul lui summertime

Citat:
citat din mesajul lui ade24

Fetelor, diaspora ne toaca si jigneste la greu pe celalalt topic. Zici ca ele ne dau banii de indemnizatie! Tot cerem inchiderea acelui subiect si nimeni nu ne baga in seama. E aiurea pentru ca daca intra cineva si citeste o sa spuna ca sunt foarte multe mame care nu sunt de acord cu aceasta indemnizatie, ca uite cum e in america, germania, fiji, etc.
Simt ca explodez!

Mami fericita de Ania-Olivia , 23.12.2008

Poze aniversare Olivia
Poze Olivia Mos Craciun


Pe fetele din diaspora le invitam sa emigreze in Romania :D Eu nu le fac pe ele prostituate, de ce ma fac ele pe mine cersetoare la banii lor?


Stai linistita ca ne-au facut ele si prostituate, mai exact "ca ne-a m pus poalele in cap".

Mami fericita de Ania-Olivia , 23.12.2008

Poze aniversare Olivia
Poze Olivia Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade24 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebelusi

Fetelor eu zic sa mergeti la orice T|V sunteti invitate, doar nu o sa va puna calus la gura

Babyfirs incearca sa te organizezi si tu la Oradea, trimite mesaj mai multor mamici, si poate va strangeti

Mteleleu felicitari pentru ce ai facut la Brasov

Alinuk exact aceeasi chestie am patit-o cu Vlad azi, a stat lipit de piciorul meu si nu face asta de obicei, probabil ca a simtit cat de stresata eram

Ariya si tu ai fi buna sa vb sa te duci la o TV cu fetele, de ce nu o faci?La cata experienta ai si tinand cont ca ai 3 copii de crescut cu 600 lei, eu zic ca ai avea impact

Mami puiutului Vlad Mihai si bebe mic de 4+

Cutiuta cu bijuterii


"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"


Si buburuza mea a stat lipita de picioarele mele si cand ma asezam venea si se cuibarea la mine in brate.

Mami fericita de Ania-Olivia , 23.12.2008

Poze aniversare Olivia
Poze Olivia Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ck_29 spune:

Fetelor, protestul va avea loc LUNI, 17 mai, intre 12-14, in fata la Ministerul Muncii ?!?


vreau sa imi anunt toate cunostiintele...

35 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

http://www.realitatea.net/petitie-online--sa-taiem-si-din-banii-parlamentarilor-semneaza-aici_713465_semneaza.html

ia priviti aici

Mami puiutului Vlad Mihai si bebe mic de 4+

Cutiuta cu bijuterii


"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ck_29 spune:

S-a anuntat conferinta de presa ...iese presedintele sa faca declaratii...nu s-a anuntat tema...si cica o sa raspunda la intrebarile jurnalistilor

ora 18.15

35 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna9 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk



nu negociem nimik!
ne vrem drepturile pentru care am contribuit la asigurarile de sanatate!
ce se doreste este o masura DISCRIMINATORIE SI IMORALA
NU NE VOM OPRI AICI, VOM APELA SI LA JUSTITIE, VOM PROTESTA IN CONTINUARE...
cu copiii de gat, si burtile inainte (ultimul rand e parafraza de Elara





Alinuk
www.youtube.com/watch?v=k0TSNlh-ZpE" target="_blank">cantecul de leagan al copilariei /
Andu mik si Teo voinik


www.asociatiamame.com/ro/evenimente/evenimente-actuale/un-zambet-pentru-sanatate.html" target="_blank">
"Zambetul copilului tau iti aduce bucurie in fiecare zi.
Acum, zambetul lui poate salva vietile altor copii"

FOARTE BINE PUNCTAT ALINA.

CUM RAMANE CU ANTENA 3?
............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna9 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ck_29

Fetelor, protestul va avea loc LUNI, 17 mai, intre 12-14, in fata la Ministerul Muncii ?!?


vreau sa imi anunt toate cunostiintele...

35 +


DA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

1) unde e ministerul muncii?
2) legat de fetele de la subiectul celalalt... si-au dat nitel arama pe fatza. ca daca la inceput au fost finutze in ce ziceau mai apoi s-au dezlantuit cu frustrarile lor... pacat de ele.

Mami de (28.10.2008) si bb2 13+

Mergi la inceput