Iepurasi de Martie-Aprilie 2010 (5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Multumesc ANDIRA!
Chiar aveau multe, cu diverse culori, imprimeuri si broderii.

Nu vreau sa-ti spun cum sunt alea de fetite!!
Parca m-ar tenta sa mai fac o fata dupa ce mi-am inchipuit-o pe Dami mica si imbracata in toate costumasele si rochitele pe care le-as fi luat. Erau asa dulci si colorate!

Iar sotul cu care m-am dus pacalindu-l ca nu iau decat de 50ROn, dupa ce le-a vazut, a mai ales niste costume mai scumpe decat cele la care ma uitasem eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nibi_niki spune:

Neata
pt prietena ta Oana
Kossir ce frumoasa e Sofia..si seamana mult cu Mihai
Miria sa poarte George sanatos lucrusoarele.Foarte frumoase sunt.Si maria mai tuseste(foarte rar) dar cred ca se ineaca si din cauza asta.
Maria are program de plans de vreo doua seri..de la 21 la 12.In schimb cred ca si-a scos masa de la ora 3,ca are cateva nopti de cand nu se mai trezeste sa pape.

MAMICA FERICITA DE PUI FRUMOS(11.03.2010)
http://www.flickr.com/photos/44856184@N03/
AMR....9KG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Da, mie imi era frica sa nu fi racit de la laptele mai rece pe care l-a baut.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyangel spune:

'neata si de la noi!

Sa dea Dumnezeu sa reziste cele 2 fetite ale Danei, si DD sa aiba grija de aceasta mamica asa de greu incercata!



Kossir e o scumpa Sofia in pozele in care radeSi Mihai e un cavaler in toata regula! Sa fiti sanatosi!

Miria tu ai fost direct la sursa sau ai luat de pe net hainitele minunate?

Anca
mami de Codrin
de Lucas

http://community.webshots.com/album/577125831sfgDwM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Am fost diresct la sursa ca sa vad cu ochii mei calitatea produsului, in plus, daca ceva nu aveau vroiam sa-mi aleg singura altceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Neata fete;e!
Din pacate una din fetite, cea mare e ingeras acum. Sa ne rugam pentru cea mica.
Multumesc mult pentru cuvintele frumoase.




Oana, mami de minune mica, Eric Nicholas(21.02.2010)

www.unicef.pampers.ro/gallery2.php?id=326#" target="_blank"> Un vot va rugam

Multumim Doamne pentru minunea data si ajuta-ne sa fim sanatosi!




Cand cineva acolo SUS te iubeste...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wapi spune:

Miria ne poti spune unde e depozitul? L-as trimite pe tati, cand e vorba de copii e mai cheltuitor ca mine
Eu va multumesc pentru toate sfaturile, cand am timp intru sa citesc, nu sunt chiar asa o prezenta activa.
Intreba cineva de suplimente dupa nastere; azi am fost la controlul de 3 saptamani si mi-a recomandat fier si calciu (ptr calciu trei cure timp de trei luni)


Wapi & Mihai Theodor 20.04.2010 &Stefan Cristian (19 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Dragelor, intrebare: a folosit cineva produsele BeSafe?
Sunt norvegieni, specializati in scaunele de masina, www.besafe.no , si am vazut niste scoice super, as schimba-o pe a mea.
Ei spun ca in Scandinavia, 1 din 3 copii folosesc produsele lor, si chiar arata foarte bine in prezentarea pe care am primit-o.

Noi am fost cam intorsi pe dos saptamana trecuta, pentru ca in accidentul de la Corbeanca din 1 mai, mama copiilor e o fosta colega de servici a sotului.
In fine, nu vreau sa va intristez si pe voi, dar ma gandesc ca poate ar trebui sa-mi iau masuri de siguranta suplimentare, si imi surade scoica aia...

Eu, Irina (14.04.2005), Nati (04.06.2006) si Iris (28.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

I-am gasit si in RO (era cat pe aci sa ma apuc sa dau telefon in Norvegia ), pt cine e interesat, asta e scoica: http://besafe.ro/2009/12/23/besafe-izi-sleep/ .

Eu, Irina (14.04.2005), Nati (04.06.2006) si Iris (28.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaa28 spune:

Carmen, ce frumosi copii ai!!
Cred ca ti-e greu si mult mai trebuie sa lasi de la tine, si sa te uiti pe tine dar vezi ca merita totul..
si va imbratisez pe toti cu drag
Cristina, ce frumoase hainute, mama ce flacau dichisit ai...da pozele cu el unde-s?
Andira,ma bucur sa aud ca nu doar eu trebuie sa hranesc motanul cel mare...pe acelesi principiu, daca-l las singur, mananca, dar nici in 24 de ore nu termina...In vacanta insa mi-am propus chiar sa-i dau pace, cand ii e foame atunci sa manance. sper sa ma tin de cuvant.
fetele cochetele...

BB Ovidiu Andrei
Alexandru
BEBE...in burtica..

Mergi la inceput