FIV la Cluj 34

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

maine dimineata sunt la Matei Bals la prima ora sa fac beta hcg.
sa-mi tineti pumnii.
imi pun arefam in continuare si sangerarea e maronie, mai mult mucus cu maro decat sange.

VA pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

Citat:
citat din mesajul lui sufletel_80

Brunadria, DA. Ciclul menstrual isi modifica durata dupa o procedura FIV. In plus sau in minus. Si eu am avut decalalaje de cate 5-6 zile. Alteori am avut sangerari intermenstruale la 12 zile dupa BHCG negativ... Dar stai linistita ca e ceva normal. Urmatorul ciclu va fi ok...cel putin asa a fost in cazul meu

multumesc mult pt raspuns
inseamna ca durata cm meu s a prelungit pt ca si ultimele cm au fost mai lungi putin si eu credeam ca mi intarzaie... inainte aveam cm de 22 - 24 zile , acum la 28! astea toate dupa fiv uri..
sper sa fie ok..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

bundaria!
cate fiv-uri ai facut? Doamne cat esti de tare!
Ma rog Domnului sa-ti dea repede un BB si sa fie sanatos!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:


ale am facut 3 fiv uri , peste o luna incep fiv 4!
sper sa fie cu noroc si sa fie ultimul!
iti doresc din suflet sa fie sarcina..pastreaza ti optimismul , trebuie sa fi tare..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

Iti doresc tot binele din lume. Dumnezeu sa se indure si sa-ti dea un bebic frumos. Esti tare si o femeie adevarata. al 4-lea. e ceva, ai mare putere. dar ce nu facem noi pentru copii. te rog sa ne tii la curent.

daca te pot ajuta cu ceva! cu mare placere.
cu cine faci fiv-ul?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

georgicule ce faci draga mea?
cum stai cu productia? pe cand punctia?
bafta..
turqoise tu ce faci?ce planuri ai?
mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

Citat:
citat din mesajul lui AleDutulescu

Iti doresc tot binele din lume. Dumnezeu sa se indure si sa-ti dea un bebic frumos. Esti tare si o femeie adevarata. al 4-lea. e ceva, ai mare putere. dar ce nu facem noi pentru copii. te rog sa ne tii la curent.

daca te pot ajuta cu ceva! cu mare placere.
cu cine faci fiv-ul?





http://tt.lilypie.com/cIOAp2.png



Ale

ale eu am facut fiv 1 la cluj cu stamatian in 2008 rezultat extrauterina! fiv 2 in franta in noiembrie 2009, fiv 3 in franta in martie aprilie 2010 si fiv 4 voi face in iunie tot in franta..
eu nu mi am pierdut niciodata speranta si stiu ca intr un final va fi bine..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Eu tot va urmaresc de ceva timp si nu am vazut nicaieri unde a scris georgetani,ca a inceput alt fiv,oare nu am vazut eu??????o fi la clinica unde a scris e de putin timp ca vrea sa faca fiv?eu oricum ii tin pumnii si ii doresc mult noroc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

bytzi scumpa, ce mai faci?
ma tot gandesc la tine uneori ...offf!
ce ai mai planuit?
iti doresc sa fie bine oricum ar fi..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Sar'mina,brunice sa fac?sint un pic mai bine,dar tot doare...
Ceva din interior imi zice sa nu renunt,asa ca voi incerca un fiv pe CM natural daca voi mai avea foliculi.
Iti doresc mult,mult noroc la fiv-ul urmator,ceva investigatii pt aflarea cauzelor esecurilor ati facut?de ce ramin asa putini embrioni...?

Mergi la inceput