FIV la Cluj 34

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

ale ...iubita de tine ...hai ca nu mai e asa de mult pana vineri ...numaram cu tine

marti
miercuri
joi
VINERI

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

restul vorbaretelor pe unde umblati?

ale am uitat

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Ennni,multumim ca ne sustii cand ai timp.
Ale
Sper ca dai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



In ciuda faptului ca e foarte urat afara,sa avem o zi buna.
Alinuta,aici ploua aproape incontinuu,nu se mai opreste;la voi s-a oprit ploaia?
Eu azi ma duc pe la o prietena ce are un baietel de 2,2 ani,IL IUBESC TARE,dar si el pe mine ,e super scump.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

fetele! sunt moarta de frica! aseara ma durea burta ca si cum imi venea ciclu. ma dureau ovarele.
astazi vad ca sunt cuminti insa le mai simt putin. ma tem rau! zici ca nu sunt eu. stiu ca simptomele sunt aproape identice, cele de ciclu si cele de sarcina, insa tot imi este teama.

dragele mele! sambata ma duc la botez. prietena mea buna isi boteaza fetita. are si un baietel de 4 ani. ma credeti ca am vazut fata doar 1 data? si cand era ala mic bebeu ma duceam saptamanal sa stau la baitza? nu imi este ciuda, ma bucur nespus pentru ei, insa ma simt ca un rahat. ufffff! Sper ca Dumnezeu sa-si arunce ochii in acest forum si sa ne aduca la toate II liniutze!!!!

VA PUP!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corivio spune:

Ziua buna!
Nu m-am tras la fund ,am fost doar plecata la Bucuresti la concert.Ieri m-am intors rupta de oboseala.Nu mai rezist aproape 8 ore in masina pe drum.
In alta ordine de idei eu sunt bine astept sa ma apuc de IA.
Ale ai grija de tine si nu te mai stresa.Parerea mea este ca starea ta vis-a-vis de prietena ta e absolut normala.Dar acum nu e prioritatea ta;stai linistita, cat mai putin efort.
Cristina, ce mai faci?
Alina .Cand incepi?
Salutari la toate si sa vedem cat de repede

Corina,in curand o fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Ale poate asa e normal cand ai bebici sa te doara,eu zic ca reusim pana la urma in epoca asta a FIV-ului si a atator descoperiri ale stiintei(clonari,etc.),nu mai suntem la 1600 cand femeile daca nu puteau,nu puteau si gata.Totul e sa ne tina psihicul
Sper sa-ti zica fetele ce au trecut prin asa ceva ca e de bine.
Corina,eu deocamdata chefuiesc ,ma puteai lua si pe mine la concert
Tu cand incepi,cam pe ce data aproximativ?
la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

buna iubitelor...ce mai faceti voi?

cristina inca ploua si sufla un vant de mici umbrela nu o poti deschide
ale nu te mai framanta ...o sa fie II liniute
corivio la ce concert ai fost ?...eu miercuri dau start la IA ...tu cu ce te lauzi?
pupici la toate
cristina astept poze

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corivio spune:

Am fost la AC DC.A fost extraordinar de frumos,un spectacol de sunete , muzica, si lumini.
Eu acum stau sa imi vina menstra,sa ma poata insemina luna asta pe ciclu normal.Nu am putut merge la FIV , pentru ca am un mic chist si medicul a decis ca nu ma stimuleaza peste chistul ala.Dar de 8 zile imi intarzie si nu stiu ce sa fac


Corina,in curand o fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Alinuta,maine te apuci?
Succes!
Caut poze dar nu promit ca astazi,azi ajung mai tarziu acasa

Mergi la inceput