Laparoscopie 13

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

si eu sunt innebunita dupa emoticuri




anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jaguar spune:

Helloooo feteleeee
ce mai faceti???

Alexxxx oare te-ai operat gata?
Asteptam vesti de la tine

Leooo felinutzaaa
Ma bucur ca ti-a placut aseara la concerttt

Ellyyy ce mai faci Madammm?
Bravoo ai scapat si de fire, ai grija de tine!

Speranta, Pogonici va tin pumnii mai aveti putin!

Ellaaa pe unde esti? nu ai mai intrat deloc pe aici.
Cum te mai simti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

AMR 8 zile pana la operatieeeeeeeeeeeeeeeeeeee



anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Hello gagici!



Leo, ma bucur mult ca te-ai simtit BESTIAL la concert! Era de asteptat sa faca un asemenea show, doar sunt.....AC/DC!!!!

Eu sunt ff bine, am scos ieri si firele de la gaurele. Pap cam de toate si chiar am pofta de mancare, eu care eram certata cu domeniul asta.

Ma mai doare burtica la efort si nu gaurelele ci acolo, inauntru...ovarele, cred. In fine...lasa ca ma fac eu mare.

Alex Dumnezeu sa fie cu tine!

Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

elisor..dar de ce tie tiai scoc firele..ca mie acum 2 ani mia pus fire care se resorb..eu dupa operatie doar am mers la pansat nu si la scos fire.....
la mine au cazut singure fara alte interventiiii

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Citat:
citat din mesajul lui pogonici1977

elisor..dar de ce tie tiai scoc firele..ca mie acum 2 ani mia pus fire care se resorb..eu dupa operatie doar am mers la pansat nu si la scos fire.....
la mine au cazut singure fara alte interventiiii

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti


Pt ca la mine nu au fost fire care se resorb

Asa ca le-am scos si acum am lasat gaurelele sa respire.

Poooooooooooop!

Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_gabi spune:

Buna,

Si eu am avut fire pe care le-am spus la 10 zile, chiar statusem cu ele cam mult si burtica m-a durut si pe mine la efort.
jaguar din pacate nu prea am timp sa stau asa mult pe
net, am inceput serviciul si rar reusesc sa scriu cateva vorbe. Dar raspund cu drag oricaror intrebari legate de laparo. In plus am inceput monitorizarile sa vad ce si cum....adica ce sanse as mai avea la un bebe. Eu tot mai sper sa mai am inca un bebe.

leopard13 ma bucur ca a fost super concertul, am stat cu parere de rau acasa, dar ....mi-am luat bilete la Bob Dylan. Cat despre Tutunaru ti-am scris parerea mea pe mess, ia-o ca o simpla parere :).

succes pogonici1977 , parca te-am vazut si la forumul despre adoptii!? sau poate ma insel....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leopard13 spune:

Fetele, pupici!!!
Pogonici...ce curajoasa estiiiii.............
De fapt, tu ai mai trecut prin asa ceva....Si, cam stii cum este la laparo... E chiar asa de simplu????
Eu, am o dilema mare!!!! Da, mare rau de tot!!!! Si, anume, cum puii mei sa nu te doara dupa operatie...Ca, vorba aia, te zgarie pisica si te ustura de nu mai poti, dar sa iti umble la ovare....
Multe fete spun...AAAA, nu doare, ma!!!! Ba, chiar, na, ca nu mai stiu cine... zicea...PE MINE NU M-a DURUT DELOC...Nu este posibil asa ceva...Ca doar iti face niste incizii...destul de adanci...adica taie muschiul burtii...Cum, adica, nu doare...
Adica, sa ma gandesc ca dupa ce ma operez ma duc acasa si imi fac de cap??? Ca nu ma doare...Asa au spus toate pe forum...Nu doare operatia... ASTA E MAREA MEA DILEMA...Cum adica, ma, gagici, nu doare...Ca, n-are cum sa nu doara...in puii mei...

Cred ca este o senzatie de intepatura...ca si cum te inteapa si ustura ...
AAAAAAAAAAAAA, gata !!! M-am prins!!!!
Adica, nu doare, logic, dar ustura si simti intepaturi de cutit si normal ca simti ca te tine locul respectiv...
Cred ca asta e senzatia....ahaaaaa....mama, ce nashpa e!!!!
ALEXXXXXXXXXXXXX, UNDE ESTI????????
Ca te asteptam cu vesti................Nu ne uita!!!!
Jaguar...ce face felina mea preferata???
Chiar, jaguar, tu acum esti in perioada pt. bebe?????

Ellyshoru, ti-ai scos si firele...Bravo!!! Ai scapat...Esti pe drumul cel bun....
Ela_gabi...Super tare ca ti-ai luat bilete la Bob Dylan...[p
Si pe toate fetele va pup!!!!! Astept vesti!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leopard13 spune:

Pogoniciiiii, mai am o dilema!!!!
Tu de ce ai fost la pansat cand te-ai operat prima data????
Eu, credeam ca daca iti da drumul acasa...GATA!!!! Te cheama la control peste vreo 3 saptamani...Tu de ce ai fost la pansat???????????
Si, cum adica ti-au cazut firele???????????????//
NU S-AU TOPIT???? SAU NU SE TOPESC...CI CAD????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leopard13 spune:

Fetele.....pe unde sunteti????????????

Mergi la inceput