FIV Dr. ALBU DRAGOS 3

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Fetelor sunt tare speriata .... de azi noapte am tot avut crampe si dureri de spate. Au persistat si astazi asa ca am luat legatura cu dl doctor. Mi-a dat doza soc de duphaston 4 pastile, dupa care tb sa iau 2 la 6h. A mai trecut cineva prin asa ceva? Oare am pierdut sarcina? Am citit ca duphaston se administreaza ptr a preveni avortul. Doamne mi-e o frica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hopefull spune:

Buna fetele! Am revenit din "mini-vacanta"!
Rica, iubita, nu te mai agita asa de mult...stresul face mai mult rau decat orice.....mai stiu fete care la inceputul sarcinii au avut dureri de burta si spate, si totul a decurs normal....iti tin pumnii sa fie totul bine! Sunt alaturi de tine....chiar daca intru mai rar!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Ms hopefull.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

rica pt linistea ta mai fa un beta, asta te va linisti si pentru dureri de spate ia nospa forte si supozitoare cu scobutil, uscosin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Rica,stai linistita,cumintica,nu te mai stresa atat ca iti faci mai mult rau ...tine in permanenta legatura cu dr si totul va fii in regula
Eu stau cumintica cu mana atarnata de gat,va citesc dar nu prea pot sa scriu,incerc cu stanga insa nu prea imi iese tot timpul.Astazi m-a durut cumplit,cred ca si de la atmosfera asta care este super incarcata,si cand ma gandesc ca trebuie sa suport o luna de zile gipsul asta imi vine sa
Voi nu mai ziceti nimic?
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

O sa pot face beta numai vineri. Of o sa mi se para o eternitate.
Mire poate ca nu este potrivit sa te intreb acum, dar daca imi poti spune, numai daca poti vb despre asta. Am vazut ca sarcina pe care ai prins-o s-a oprit la 5 sap si cateva zile. Ai avut ceva dureri, vreo stare de asa ceva? Scuza-ma inca o data ca te intreb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

lumi ai grija de mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

lumi ai grija de mana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

mirelo...Doamne-ajuta,fata draga...sa fie cu reusita de data asta.iti tin pumnii sa ne aduci un beta urias.

unde te-ai angajat mandro???sa fie intr-un ceas bun si de lunga durata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Rica incearca sa stai cat mai linistita ...............si dupa beta de vineri sunt sigura ca te vei calma si vei fi bucuroasa .

Mergi la inceput