FIV Dr. ALBU DRAGOS 3

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Hey fetelor va pup dulce ce mai faceti?
Cam multa liniste pe aici?
Vreau mai multa activitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rica69

Nu m-am dus, ti-am spus ca sotul nu este de acord a spus ca sa fac cum zice dr, ca si daca repet nu inseamna ca imbunatateste vreo situatie. Cred ca poimaine dim o sa incerc un test de urina, pe care de fapt l-am cumparat de cand mi-am luat ultimele doze ptr stimulare.



testestul de urina nu te prea ajuta; prin beta ar fi vazit daca valoare se dubleaza si ai fi inteles mai multe.
si sarcona usoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

mire, sa stii ca sunt cu ochii pe tine de cand ai inceput FIVul asta si iti tin pumnii sa iasa bine.


10+
mutatia MTHFR C677T heterozigota + mutatia protrombinica (G20210A) heterozigota + mutatia PAI 4G/4G homozigota
insuficienta venoasa cronica bilaterala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui balanta_tm

mire, sa stii ca sunt cu ochii pe tine de cand ai inceput FIVul asta si iti tin pumnii sa iasa bine.


10+
mutatia MTHFR C677T heterozigota + mutatia protrombinica (G20210A) heterozigota + mutatia PAI 4G/4G homozigota
insuficienta venoasa cronica bilaterala


ups
sunt umflata ca un balon.......si ma deranjeaza de numa.....
dar numai asta sa fie partea cea proasta..

azi chiar ma duc la birou ca ieri m am dus s a creat o confuzie si eu am plecat acasa...super, am stat in pat, dar azi nu mai scap pana deseara la 18.30-19 o sa stau
nasol ca nu am nici net, ca cica e stricata reteaua....

in fine o zi frumoasa fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Mirla,ai mare grija,incearca si nu te stresa foarte tare,nu te enerva si treci si tu mai cu indiferenta peste problemele din saptamana aceasta.Te rog ,ai mare grija de tine,nu forta lucrurile si totul va fii bine,ai sa vezi.
In rest,fetelor ce mai faceti?
Rica,Anabel voi sunteti bine?
Eu sunt bine,astept sa treaca timpul sa putem incepe pregatirile pt fiv
Aveti idee,dr Albu cand pleaca in concediu?
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Buna fetelor,

Dr. Albu mi-a recomandat sa fac o programare pt HSG si vroiam sa imi spuneti daca trebuie sa ma pregatesc intr-un anume fel. Iau ceva de acasa? Pijamale, papuci, etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_ivan spune:

Citat:
citat din mesajul lui speranta2

Buna fetelor,

Dr. Albu mi-a recomandat sa fac o programare pt HSG si vroiam sa imi spuneti daca trebuie sa ma pregatesc intr-un anume fel. Iau ceva de acasa? Pijamale, papuci, etc.

eu am avut pijamale la mine dar nu m-au lasat sa le imbrac. mi-au dat ei halat si camasa de noapte si papuci.oricum pe masa vei sta dezbracata.
succes

16+ cu bebe mic
http://blog.photostories.ro/
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Marfa! Multumesc Anna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Suntem bine. Azi pe la 2am eram in baie cu sotul si facea testul sure check. A iesit a 2-a liniuta, dar mai pala.
Astazi am iesit un picut pe afara si imi era frica sa si merg sa nu deranjez ceva pe acolo.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_ivan spune:

Citat:
citat din mesajul lui rica69

Suntem bine. Azi pe la 2am eram in baie cu sotul si facea testul sure check. A iesit a 2-a liniuta, dar mai pala.
Astazi am iesit un picut pe afara si imi era frica sa si merg sa nu deranjez ceva pe acolo.




eu aveam beta 400 si abia se vedea a doua liniutza

16+ cu bebe mic
http://blog.photostories.ro/
poze

Mergi la inceput