FIV Dr. ALBU DRAGOS 3

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Mire, hai cu beta pozitiv! Tinem pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabel79 spune:

hai mire cu o veste buna, avem nevoie...




31 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot nicio sarcina in 7 ani, in curand FIV 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Mire....am trecut sa te pupacesc si sa te molipsesc de gravideala buburuza mea mica din burtica iti tine pumnii

*************************************************
Madutz
sufletul meu
iar www.tickerclub.com/cache/9b3824f75b.png" target="_blank">sunt optimista www.ticker.7910.org/as1cJIBJmf-0000MDAwNzI1OWJ8MDAwMDQ1ZGJ8cGFuYSB2aWkgYWNhc2EgY29waWxhc2gsIHN1bnQ.gif" target="_blank">
"I-am cerut lui Dumnezeu sa-mi i-a durerea.Dumnezeu mi-a zis :''Nu, nu Eu trebuie sa ti-o iau ci tu trebuie sa o parasesti.''
I-am cerut lui Dumnezeu sa-mi dea rabdare .Dumnezeu mi-a zis:''Nu ,rabdarea apare in urma necazurilor,nu se ofera ,se castiga.''
I-am cerut lui Dumnezeu sa ma elibereze de suferinta.Dumnezeu mi-a zis:''Nu,suferintele te indeparteaza de ambitiile lumii si te apropie de mine.''
I-am cerut lui Dumnezeu sa-mi dea toate lucrurile de care am nevoie sa ma bucur in viata,Dumnezeu mi-a zis:''Nu,iti dau viata ca sa te bucuri de toate lucrurile."

endometrioza+mutatia MTHFR C677T heterozigota+A1298C heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hopefull spune:

Mirela te asteptam cu vesti.......pana atunci iti tinem pumnii si-ti facem galerie!


Gabi - Mamica incepand cu Iulie 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Hai Mire cu un beta pozitiv,scoatem fetele la inclzit...sa se pregateasca pt party!
Pupici,
Luciana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hopefull spune:

Mada, felicitari pentru buburuza mica din burtica! Sarcina usoara si la termen si un bebe frumos si sanatos!

Gabi - Mamica incepand cu Iulie 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:


Mirela te asteptam cu Beta mare



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

fetelor hai sa nu va mai tin in tensiune
valori beta:
ziua 10 de la ET 67 (sambata)
ziua 12 de la ET 153 (luni)
ziua 14 de la ET 283 (azi)
sper sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mada23

Mire....am trecut sa te pupacesc si sa te molipsesc de gravideala buburuza mea mica din burtica iti tine pumnii

*************************************************
Madutz
sufletul meu
iar www.tickerclub.com/cache/9b3824f75b.png" target="_blank">sunt optimista www.ticker.7910.org/as1cJIBJmf-0000MDAwNzI1OWJ8MDAwMDQ1ZGJ8cGFuYSB2aWkgYWNhc2EgY29waWxhc2gsIHN1bnQ.gif" target="_blank">
"I-am cerut lui Dumnezeu sa-mi i-a durerea.Dumnezeu mi-a zis :''Nu, nu Eu trebuie sa ti-o iau ci tu trebuie sa o parasesti.''
I-am cerut lui Dumnezeu sa-mi dea rabdare .Dumnezeu mi-a zis:''Nu ,rabdarea apare in urma necazurilor,nu se ofera ,se castiga.''
I-am cerut lui Dumnezeu sa ma elibereze de suferinta.Dumnezeu mi-a zis:''Nu,suferintele te indeparteaza de ambitiile lumii si te apropie de mine.''
I-am cerut lui Dumnezeu sa-mi dea toate lucrurile de care am nevoie sa ma bucur in viata,Dumnezeu mi-a zis:''Nu,iti dau viata ca sa te bucuri de toate lucrurile."

endometrioza+mutatia MTHFR C677T heterozigota+A1298C heterozigota

vai si ai tacut nu ai spus nik, sa ti fie de bine si sarcina usoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hopefull spune:

Felicitari, Mire!
Deci stiai si ne-ai tinut pe jar.......de dimineata tot dau refresh.....deja ma doare mana!
Sa fiti sanatosi, si tu si bebe/ii......si sper ca de-acum te faci fata cuminte si sa mai lasi efortul......mai usor cu munca!
Te pupik!

Gabi - Mamica incepand cu Iulie 2010

Mergi la inceput