FIV Dr. ALBU DRAGOS 3

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Hai mai Mire tb sa ai grija de tine. Poate te duci maine sa o faci. Eu zic sa nu treci peste asta asa... Maine lucrezi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rica69

Hai mai Mire tb sa ai grija de tine. Poate te duci maine sa o faci. Eu zic sa nu treci peste asta asa... Maine lucrezi?



nu lucrez dar nu e albu la clinica.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Da-i un mesaj si spune-i sa te poti duce maine. Vezi ce zice si el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hopefull spune:

Buna fetele! Am fost aseara la control....operatia e ok! De-acum sunt oficial de-a voastra: ieri am primit schema pentru stimulare! FIV-ul il voi face in iulie! Pana atunci mai am de repetat ceva analize, si am de luat Vit. E, L-Arginina si DHEA......
Elenush, tu de unde ai luat DHEA?? Eu am o promisiune de la cineva care-i in Ungaria acum dar inca astept vesti....nu-s asa sigura ca fac rost! Iar pe net n-am gasit nimic concret....
Va pupik, si sper sa vorbim mai des de-acum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hopefull spune:

Rica, tu cum te mai simti??? Ce fac bebeii??? Ai facut testul???
Offf, Mirela! Nasol cu serviciul ala al tau.....sper sa gasesti o cale de mijloc! Iti tin pumnii sa fie bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Hopefull, multa multa bafta iti urez.
Eu ce sa fac sunt bine. Astept cu nerabdare si emotii prima eco care va fi pe 25 mai. Am repetat beta ieri si era 610. In rest asteptarea si frica ma cam omoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Hopefull,succes maxim iti doresc!
Tu cu ce dr faci fiv?
Mirela,incearca si fa ce zice dr cred ca stie el mai bine ce face.Cum te mai simti,cumiti mai e?
Rica tu cum mai esti?
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hopefull spune:

Doamne, Rica, ce ma bucur ca esti bine si ca ai reusit! Pe bune ma bucur!!!Asta imi da si mai multa putere sa continui. Ma bucur ca v-am gasit!
Ai mai facut FIV sau IA inainte??
Asa cum este si numele topicului, voi face "FIV cu dr. Albu Dragos"!

Gabi - Mamica incepand cu Iulie 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Gabi,Doamne ajuta sa fie cu noroc
Vom fii colege pe holurile clinicii ,sper si eu sa intru in iulie la stimulari daca totul este in regula si scapam de inamicii nostri:e-coli si un streptococ
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hopefull spune:

Fetelor, sa nu mai aud de frica! Aveti incredere in primul rand in voi, ca veti reusi, si in Dumnezeu ca va va ajuta! E simplu....si frica dispare! Gandirea pozitiva atrage lucruri pozitive! Eu pana acum cateva luni eram o pesimista convinsa si totul a fost un dezastru....cel putin in proiectul "BEBE".....acum ca am inceput (in sfarsit!) sa nu ma mai gandesc decat la lucruri bune si deja ma simt mai bine! Pur si simplu stiu ca voi reusi! Si sa nu credeti ca stau pe roze! Am endometrioza, tocmai mi-au fost scoase trompele si am AMH 0,11 = din cauza ca la operatiile trecute mi-au tot ciopartit ovarele dar nu mi s-a spus cu ce am ramas....acum voi face FIV (si voi reusi!) doar cu 30% din ovarul drept (din ov stg mai e un firicel)! Deci, capul sus si haideti sa invatam ceva de la betivi: asa cum ei gasesc din orice, un motiv sa bea - tot asa, noi, vom gasi din orice, un motiv sa ne bucuram!

Gabi - Mamica incepand cu Iulie 2010

Mergi la inceput