FIV la Sibiu (13)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mocanitza spune:

danaisa20, simonete, rodicuta32,alina06st, multumesc pentru urari! Sa ne dea Dumnezeu BB-ei sanatosi si sa va vad pe toate in josul listei!

johanas, felitari pentru BB! Sarcina usoara si la termen!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicuta32 spune:

Johanas-felicitari! Sa-ti dea Dumnezeu sa ai parte de o sarcina fara probleme! Cred ca ne-am vazut la Sibiu cand ai venit pt ecografia dinainte de punctie,eu stateam cu sotul vis-a-vis de tine,iar tu discutai cu alta doamna care era si ea cu sotul, nu?
Bubu-felicitari mamico! Cei doi puiuti sa creasca mari,sanatosi si sa va aduca bucurii si implinire pt. mami si tati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

johanas felicitari...sa dea d-nul sa fie ff lipiciosi si sa stea cuminte acolo unde trebuie 9 luni
bubu acum este mai greu dar vremea trece si te vei bucura de ei..asa cum ma bucur eu de baiatul meu care are aproape 13 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

Multumesc mult fetelor,sunteti toate la sufletul meu si astept vesti bune de la voi,haideti ca se poate.Multe multe felicitari Bubu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

Fetelor la mine chiar a avut barza Gps,a fost pe casa mea chiar inainte de punctie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Johanas felicitari!!! Se vede ca am umblat mult prin Sibiu eu. Am lasat "virusi" de gravideala pe acolo.
Bubu felicitari pentru puiuti! Sa creasca mari si sanatosi si sa va bucurati de ei. Da, pana la urma voi avea si eu 2.

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonsai spune:

felicitari bubu30,

ai nascut 2 copii super,2350 e foarte bine mai ales ca ai dus pana la 36 sapt!!!

ti-au facut cezariana,nu-i asa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bonsai

felicitari bubu30,

ai nascut 2 copii super,2350 e foarte bine mai ales ca ai dus pana la 36 sapt!!!

ti-au facut cezariana,nu-i asa?


Multumesc de felicitari la toate fetele

Da, mi-a facut dr cezariana de urgenta, sa nu ma dilat prea tare si sa nasc natural ca tot cu asta l-am stresat ca vreau neaparat cezariana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Bubule sa-ti traiasca cele 2 bubuline !!
Johanas trimite barza aia si la noi , ca tu nu mai ai ce face cu ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaisa20 spune:

Felicitari Bubu! Sa va dea DD multa sanatate la toti si sa fii o mamica fericita!

danaisa20 fericita 18+
cu

Mergi la inceput