Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (29)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:

Ukume am scris ca nu ma refer la cineva anume ca sa nu te simti vizata, ideea este ca s-a mai intamplat si desi nu aveam timp ma chinuiam sa modific pentru ca unele fete, nici nu stiu cine, ajunsesera in spiritul asta la pag 23

Deci

MIRUNA cu Alexandru si Aricelul 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Iar am vrut sa scriu, dar s-a blocat toata pagina... restart, bla, bla, bla!!
Miruna, cand mi s-a blocat pagina, tie iti scriam, bagasem multi si mai vroiam un emoticon, dar... emoticon m-am facut.
Eu as face pagina noua, dar mereu mi-a fost frica de un esec si prefer sa fiu sigura cand ma apuc de ceva. O sa vreau sa incerc, ca nu e corect sa ne faca tot timpul cap nou Miruna, Allexxia, Doura si cine mai face(nu-mi amintesc acum, scuze!), oricum, multumim din suflet! Si da, cand nu merge "cap nou", merg pe subiecte active si imediat va gasesc!
pupiiii!

Ana
14

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

Buna fetelor!

Vad ca tot de carucioare si mancare se discuta cel mai mult
Eu am sa-mi aleg caruciorul cand am sa-l vad si am sa-l probez ca asa de pe net nu pot stii cat de greu mi se pare sau cat de usor de manevrat este.

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanast spune:

Buna fetele!

Azi schimb si eu semnatura. Ieri m-am simtit gravida in luna 7, atat de balonata eram, credeam ca ma sparg. In plus am mai avut si niste pantofi noi in picioare care m-au chinuit la maxim. Ce sa mai, abia ma miscam. Azi insa sunt bineeeee! Am anuntat si eu la munca, am intrat in legalitate acum:-). In rest astept cu nerabdare dublul test pe 12 mai.

11+ mami de Irina (10.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

Eu donez cei 2% pentru inimacopiilor ... este de inteles de ce ...

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Fetelor, trebuie sa incepem sa folosim creme antivergeturi, burtica mea nu se vede, dar balonata sunt la maximum, la fel ca si Ioanast, simt ca-mi explodeaza abdomenul-asta inseamna ca pielea se intinde, deci vergeturi, in caz ca elasticitatea pielii noastre lasa de dorit.
Incep problemele...

Ana
14

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_o

Fetelor, trebuie sa incepem sa folosim creme antivergeturi, burtica mea nu se vede, dar balonata sunt la maximum, la fel ca si Ioanast, simt ca-mi explodeaza abdomenul-asta inseamna ca pielea se intinde, deci vergeturi, in caz ca elasticitatea pielii noastre lasa de dorit.
Incep problemele...

Ana
14

Eu mi-am luat de la Plafar ieri o crema si un ulei , pe baza de unt de cacao...100% naturale!Am dat cam 100 de lei pe amandou si ieri seara dupa dus ...pielea mea a zis "saru'mana"..
Ptr interesate ....va zic diseara ce firma

Fericita 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_o

Iar am vrut sa scriu, dar s-a blocat toata pagina... restart, bla, bla, bla!!
Miruna, cand mi s-a blocat pagina, tie iti scriam, bagasem multi si mai vroiam un emoticon, dar... emoticon m-am facut.
Eu as face pagina noua, dar mereu mi-a fost frica de un esec si prefer sa fiu sigura cand ma apuc de ceva. O sa vreau sa incerc, ca nu e corect sa ne faca tot timpul cap nou Miruna, Allexxia, Doura si cine mai face(nu-mi amintesc acum, scuze!), oricum, multumim din suflet! Si da, cand nu merge "cap nou", merg pe subiecte active si imediat va gasesc!
pupiiii!

Ana
14


ai grija de tine si de bebe si sa nu indraznesti sa dezertezi sambata cum a facut Sunset

MIRUNA cu Alexandru si Aricelul 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca83 spune:

buna burticute...gata am revenit..Am fost tare ocupata zilele acestea pt ca a fost si ziua sotului meu si am totv avut musafiri..de acum AM SCAPAT..Sugubina felicitari pt cei doi pui..sa creasca mari si sanatosi....fetelor va pupicesc pe toate.....gabriela imi facusem griji pt ca nu mai stiam nimic de tine...Bebe al meu e bine pana acum..pe 14 sunt programata pt bitest la Medlife la Dr Dragos Albu..sper sa fie bine..Oricum de fiecare data cand ma duc la baie mi-e rica sa ma ma uit..sa nu vad sange...asta este stresul meu....
pupicei dulcici

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunset_zuzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanast

Buna fetele!

In rest astept cu nerabdare dublul test pe 12 mai.

11+ mami de Irina (10.02.2007)


la fel ca mine tot pe 12 mai

Doamne ai grija si de noi 11+

Mergi la inceput