catalin botezatu e gay?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Corina dani,pai aparuse la un moment dat unu care inregistrase o convorbire telefonica a lor.In rest e treaba lui ce face,mie nu mi place gustul lui in materie de femei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

jenn, asa aparuse si convorbirea telefonica "trucata" intre tarky de romania si mihai traistariu...pana la urma s-a dovedit a fi o dorinta avida de publicitate si promovare cu orice pret a no-name-ului tarky...care a recunoscut oficial ca a fost o inregistrare trucata...
au trucat altii filmarile cu basescu, o convorbire telefonica poate fi masluita mult mai usor...
in fine, chiar nu are importanta daca e gay sau nu, daca isi alege partenere potrivite sau nu, sunt gusturile lui, e viata lui, e liber sa faca ce vrea atata timp cat nu-i deranjeaza pe altii...

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Vezi Corina? Pai nu-i chiar asa. Dupa cum vezi si in subiectul asta unii chiar sunt deranjati ca nu stiu adevarul, e gay sau nu e gay?

Oare de ce e musai sa afle, sa stie daca-l baga in target, sau...?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns celesta spune:

Lumea prea vrea sa stie totul de altul... si daca s-ar dovedi ca e hetero, ar vrea apoi sa stie ce tehnici pratica in pat

„Desparti drumurile, dar nu poti sa desparti si sufletele.”

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Cum naiba, se stie de aproape 20 de ani ca e gay.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Dar a recunoscut ca a facut sex in grup. Acum depinde si cine era in grup

Ricky a negat vreodata ca ar fi - inainte sa recunoasca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ni-na spune:

Pai de ar pune "cartile pe masa"ar mai fi atat de mediatizat?Si mediatizarea nu-i o reclama pentru produsele lui?Daca ar numi colectia alb/copac/stanca(ceva neutru) ar beneficia de promovarea pe care o au "chilotii lui Botezatu?.Este marketing,gandit cu o finete de geniu:apare ba o convorbire telefonica,ba un Panzar,ba o Dragusin...SI HAINELE LUI SE VAND!
Daca in loc de haine crea icoane,la cat il vad de inteligent,cred ca avea alta strategie.Si,da,recunosc,imi place personajul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

Va zic sigur ca e gay! Sau cel putin era acum vreo 20 de ani...Eram tinara si gasca cu care eram am fost invitati la o nunta in afara Bucurestiului. Ni s-au asigurat si cazare. Acolo l-am cunoscut pe Catalin Botezatul. Venise cu prietenul lui( de la vremea aia) Imrbacati frumos maindoi, se sorbeau din ochi ca doi porumbei. Era un total soc ptr lumea din sat invitata la nunta, lume simpla neobisnuita.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lywh spune:

Si daca e "sigur gay" asta ii scade cu ceva valoarea?

Lilianna
Omul poate s� fac� tot ce vrea, dar nu stie s� vrea. (Etienne de Senancour)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzana95 spune:

Cu aceasta ocazie mi-am amintit de frumosul Richard Chamberlain, care abia in 2003 a recunoscut oficial; a declarat, ca a asteptat sa nu-i mai traiasca parintii. Mai tineti minte scenele/muzica din "Pasarea spin" ?

Mergi la inceput