LMA DAN & STEFANIA!Albinutze de Mai-Iunie 2009(74)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DanaMi spune:

La Multi Ani Marina Denise

si cu putina intarziere

La Multi Ani Natalia si Eduard

mamica de BIANCA MARIA 28.04.2009

AM IMPLINIT 1 ANISOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaMi spune:

La multe, multe lunite inainte Cezara Ilinca si Teodor Cristian

mamica de BIANCA MARIA 28.04.2009

AM IMPLINIT 1 ANISOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaMi spune:

"Anaela, nu ma asteptam sa te pui in pielea mea, doar cel mult sa stai deoparte."

Carla, ca sa te "trag iarasi de mananeca" si sa te "vezi citata" de ce ar fi trebuit sa stea deoparte? doar pt ca nu e deacord cu tine, sau trebuie sa-ti cerem aprobare ca sa ne expunem parerile?

Strunfita, multumim

mamica de BIANCA MARIA 28.04.2009

AM IMPLINIT 1 ANISOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

neatza gagici! dati-mi si mie o cafea ca sunt terminata..... pls....
azi-noapte m-am culcat pe la 12 jumate si de dimi m-a trezit buburuza la 7 jumate.... moooor de somn.
ieri am sarbatorit-o pe micuta. a fo tare fain, dar obositor rau atat pt ea cat si pt noi, ceilalti care am facut pregatiri, curatenie etc.
poze inca nu m-am invrednicit sa pun, dar o voi face. atat vreau sa va spun ca micuta mea si-a ales de pe tava mouse-ul, margelele (care erau rosii si mari) si oglinduta. deci..... concluzia unora a fo ca se face secretara bine si-asa, depinde numai secretara cui...

lauraa voiam sa-ti zic ca nu stiu nimic ce-ai putea sa faci pt tantari. incearca sa cauti ceva produse naturiste pe net, caci produse chimice care sa fie repelent (cum e autan) nu sunt recomandate copiilor sub 3 ani parca. pupici daca vad ceva iti zic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

lauraa ia te uita ce-am gasit...http://organicka.ecosapiens.ro/solutii-repelente-pentru-tantari/ cred ca e fix ce-ti trebuie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

uite inca ceva ce poti face chiar tu, dar nu spune daca e safe pt copii mici http://natura-si-omul.blogspot.com/2010/04/taieturi-rani-si-intepaturi.html io zic ca ar fi, n-ar avea de ce sa nu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

sec toriciul e terminat..caputa adormit intre randurile de boscheti(florica asa le zice mama) si nu i-am mai dat sa pape decat un bibe si atat.Cand s-o trezi halim paste cu sos cu usturoi

clody si multam de capitol nou
badriana multa sanatate sa treaa repede muciosii
anasper a ni fie cave gravmulta sanatate
tiana felicitari pentru primii pasisi sarcina usoara in continuarete asteptam cu vesti de la dr.,da??
magda ce tare o fi ea secretara,dar una frumosaca la ce ochisori arecand ai timp te asteptam sa ne povestesti mai multe si cu ceva pozici,da??

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

of, of, of, ce era sa uit....

La multi ani Marina Denise!!! Sa cresti mare, sanatoasa si norocoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurraa spune:

LA MULTI ANI MARINA DENISE!!!! sa cresti mare si sanatoasa pupici mii

anda, super articolul, ma si apuc de comandat; azi dim vad ca e desumflata,numai un pic rosie
tiana, felicitari pt primii pasi si sarcina usoara
clody, multumim de capitol
dana,ti s-a pus pata rau nu? trece daca pup?
cris, cum arata plaja?

am dormit cu mandra pana la 12- record; ea de aseara la 12 eu d ela 1 jumate;

tipaaaaaaa ca nu o bag in seama ,revenim


mami fericita de Maya Teodora (17.05.09) binecuvantarea si minunea noastra
poze cu noi si printesa ***www.onetruemedia.com/shared?p=925437d7a0f0c96a6a0847&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete Maya***www.onetruemedia.com/shared?p=834e5a3921b68aa10112f5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> albinutze mai iunie 09]****povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

La multi ani, Denise!

La multi ani, Natalia si Eduard, cu scuzele de rigoare pentru intarziere

Va pup pe toate, aseara pe la 22.30 am ajuns si noi acasa, am avut 4 zile pline de soare. Sara este copilul care nu repecta regulile pe care le tim noi. A dormit foarte prost si a mancat si mai prost, deci nu o intereseaza deloc aerul de munte. M-a terminat si am ajuns la o concluzie: intr-o singura camera toti patru nu mai mergem ever. Niciunul dintre noi nu se odihneste. Ajunsa acxasa, la ora 11 s-a culcat (poate si putin mai devreme, nu mai stiu), insa pana la ora 8.48 minute nu s-a trezit. Si azi a mancat fara ifose.Aaa, si a invatat sa sufle in fluier, sa invata-o Rebeca. Aaaaa, si a racit. DIN NOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Iar muci verzi si multi, p;utina febra, etc etc.

Am citit pe diagonala si din urma, Andata imi pare rau ca sotul nu a gasit acolo exact ce se astepta. Poate o sa fie mai bine, totusi... Asa sper.

Alynta si Ana_micu, multa sanatate baietilor!Am vazut iepurasul Maya si decoratiunile Andei, foarte frumos.
Felicitari pentru primii pasi ai Larisei si ai Andreei.

Si cred ca am mai uitat din ceea ce am citit....De Relusha mai stie cineva ceva?

Mihaelutza, bine ati revenit din vacanta!

Gabrilici, bine ati revenit pe la noi! Va mai asteptam?

Ioana, Rebeca (16.05.2004) si Sara (17.04.2009)
Creste fata mica... Creste si minunea Rebeca
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/bebebeca



Mergi la inceput