LMA Novus! Ghiocei de martie-aprilie 2009 !! *202*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Tanti Novus mai primesti urari de bine si prosperitate??????

MONICA Multa sanatate, implinire si bucurii. Sa traiesti fericita alaturi de cei dragi.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Tanti Novus mai primesti urari de bine si prosperitate??????

MONICA Multa sanatate, implinire si bucurii. Sa traiesti fericita alaturi de cei dragi.



Primesc si saptamana viitoare, cum sa nu?! Da' chiar tanti nu sunt !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Vai ce-mi place cand e ziua mea !!
O sa mai sarbatoresc si de maine incolo cu cei care nu au fost in wkd la munte apoi sambata cu colegii de la firma si uite asa tot intr-un chef o tin !

La munte a fost foarte relaxant, din toate pdv, Alexandra a avut bone (4 baieti cu varste intre 6-12 ani ) care se bateau sa o plimbe si sa-i faca poftele, surioara unuia dintre ei chiar era geloasa (asa e ea de felul ei) si vroia sa se plimbe si ea cu ei!
De gratare s-a ocupat Pisi cu baietii, asa ca eu am fost rasfatata !

Ma retrag imediat ca maine incepe o noua saptamana

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

NOVUS cuscra draga.

LA MULTI ANI!!!

Sa te bucuri de familia minunata si frumoasa pe care o ai si iti doresc si multa sanatate, un buchet imens de si multi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

HAide, si nu te supara...
Ca am vrut sa vb ca un copil care a facut ceva rau (adica m-am trezit atat de tarziu) si se milogeste si cere iertare...

Stiu ca nu esti tanti, esti o lady

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mababei spune:

La multi ani, Novus

Shasa, am vazut pozele de la botezul finutei. Frumoasa si finutza si nanutza! La noi este un obicei ca dupa ce se arunca apa de la baitza( scoatere din mir se mai numeste) la radacina unui copac, pe caditza sa fie asezata nasa (sau moasa), ideea find ca respectiva sa faca si ea un copilas ca cel pe care l-a increstinat. Ce zici, te bagi?


mihaela, mama de nazdravan Calin Cristian. din 14 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

A, m-am luat cu una cu alta si nu v-am spus ca am fost la intalnirea estica, partea a doua.

Intalnirea dupa 4 luni...Au crescut copii si au slabit mamicile... Taman bune is...
Numai ca, cum eu nu sunt din Galati fac nota discordanta pe ici pe colo. Adica, si copchilu meu a crescut dar daca nu respira aer de Galati nu-i ca cei din Galati. Si uite asa a fost oaia neagra a grupul...ADICA NU MERGE singur. Na, avem si noi o meteahna.
La asta se mai adauga si meteahna ca NUMAI eu NU AM reusit sa dau suncile jos

Am facut ceva poze dar le pun maine.

Plec la culcare
Noapte buna


Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

HAide, si nu te supara...
Ca am vrut sa vb ca un copil care a facut ceva rau (adica m-am trezit atat de tarziu) si se milogeste si cere iertare...

Stiu ca nu esti tanti, esti o lady

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel



M-am prins eu ca glumeai, da' no !


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Asteptam poze de la intalnirea estica !!

Gata, merg la !!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui mababei

La multi ani, Novus

Shasa, am vazut pozele de la botezul finutei. Frumoasa si finutza si nanutza! La noi este un obicei ca dupa ce se arunca apa de la baitza( scoatere din mir se mai numeste) la radacina unui copac, pe caditza sa fie asezata nasa (sau moasa), ideea find ca respectiva sa faca si ea un copilas ca cel pe care l-a increstinat. Ce zici, te bagi?


mihaela, mama de nazdravan Calin Cristian. din 14 martie 2009


Multumesc!

Cat despre prounerea finala....nu ma baaaag!!!!

Mergi la inceput