FIV Dr. ALBU DRAGOS 2

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Haide Rica asteptam un beta maaaaareeeee .Fii increzatoare ca ce a fost rau a trecut, acum urmeaza bucuria de a fii mamaica (sa dea DD sa fie bine la toata lumea)
Speranta ,ma bucur ca dr A ti-a facut o impresie buna cred ca pt prima intalnire tineretea lui ne-a facut si pe noi sa ne punem toate bazele si sperantele in el Doamne ajuta sa fie bine pana la sfarsit
Acum va las am putina treaba
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

speranta bv
ref la DHEA vezi ca elenus ia, iti poate spune ea de unde il ia.
ref la AMH, fa l la synevo, o sa te coste 240 lei

pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

rica cum te simti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Mire ma simt bine, bine nu la cap..... astept cu nerabdare ziua de maine. Am emotii. Deja cand am avut acea secretie maro zilele trecute m-am speriat si am trecut prin sentimentul de nereusita, deci oarecum eram pe jumatate pregatita pentru un rez neg, dar ptr ca s-a oprit, iarasi am sperante si pur si simplu im este frica rau de esec. Offf ajuta-ma Doamne!

Tu ce faci, parca tb sa stai la pat, de ce ai iesit azi afara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Multumesc Mirela!
Rica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rica69

Mire ma simt bine, bine nu la cap..... astept cu nerabdare ziua de maine. Am emotii. Deja cand am avut acea secretie maro zilele trecute m-am speriat si am trecut prin sentimentul de nereusita, deci oarecum eram pe jumatate pregatita pentru un rez neg, dar ptr ca s-a oprit, iarasi am sperante si pur si simplu im este frica rau de esec. Offf ajuta-ma Doamne!

Tu ce faci, parca tb sa stai la pat, de ce ai iesit azi afara?


nici atata stat in pat nu i bun
am fost oricum cu masina si al meu a condus incet[:d]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

iar dormiti??
am incercat si eu, dar nu mi a iesit azi, am baut niste nectar de piersici si asa de tare m am umflat...precum broasca din fabula

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Fetelor eu am fost la ML sa fac testul, ca asa cum mi-a spus fetita graviduta, daca il faci sambata rez il iei numai luni. Asa ca.....
La ora 7pm vor fi 3h de la recoltare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rica69

Fetelor eu am fost la ML sa fac testul, ca asa cum mi-a spus fetita graviduta, daca il faci sambata rez il iei numai luni. Asa ca.....
La ora 7pm vor fi 3h de la recoltare.




doamne ajuta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Doamne ajuta, Rica!
Mirela, dar ce activa esti! Bravo!

Mergi la inceput