Dansez pt tine - 9 (3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Isis_23 spune:

Fetelor,asa un gust amar mi-au lasar comentariile lui Grigore,atitudinea lui,dar si marsavia PROTV-ului,k....nici nu-mi vine sa ma mai uit....
Serios....
kiar era necesar sa puna camere ascunse?de park ar fi singurul care a comentat sau a barfit pana acum!



Mami mandra de Edith de pe 23.01.2009

http://www.flickr.com/photos/44563043@N03/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

nici eu nu vad rostul camerelor ascunse.. era clar ca exista destula competitie intre concurenti.. plus celalalt conflict care a fost atunci cu Bote.. (nu stiu cat de bine m-am exprimat dar intelegeti ce vreau sa spun)
ma mir in acelasi timp ce repede a dat din "casa" Grigore.. poate stresul, poate ca simtea nevoia sa se descarce.. dar oare ceilalti concurenti sa nu fi barfit deloc? el sa fi fost singurul? mi se pare ciudat..





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Salutare fetele!

Eu am avut musafiri pana acum nu m-am putut uita f bine la ce s-a intamplat pana acum. Am vazut cateva dansuri, dar nu am prea inteles care a fost faza cu Grigore. Doar lui i s-au pus camere ascunse sau el a fost singurul care "a dat din casa"?

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isis_23 spune:

Mie multe lucruri intamplate si acum,dar si in alte editii,imi miros a "regie"!Park trebuie si putin dramatism,de dragul audientei,k park dak e toata lumea buna,pasnik,emaptik...nu place romanului...sI skimba pe OTV!







Mami mandra de Edith de pe 23.01.2009

http://www.flickr.com/photos/44563043@N03/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Si Banica a tot insistat ca Grigore isi asuma declaratiile.
Si Grigore nu a mentionat nimic despre tot tamnbalaul.
Urat...editia asta a fost aiurea.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

mda.. il taxeaza la greu.. mai putin Mihai, asa mi se pare..
mi se pare urat!!




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Am vazut si eu acum filmuletul cu camera ascusa. Grigore asta chiar ca e nesimtit. Foarte urat din partea lui.

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

A scapat Grigore, incredibil.
In ciuda a ceea ce a spus, lumea ii ajuta cazul.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Pai au fost multi care au votat toata saptamana, e cam greu sa-si retraga voturile.
Sper sa castige Morosanu.


14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

da.. chiar nu ma asteptam la asta!
dar Antonio chiar poate sa isi vada familia acum.. ca ii ajung banii pt drum ..

na ca gura pacatosului adevar a grait, ma refer la Willmark, cand a zis ca e ultima nota pt ei..




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput