Rugaciune colectiva pt. a dobandi prunci buni (58)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Livsy spune:

Madutz,

Lili_g,

Doamne Ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

hristos a inviat...

maine mai pun un an in coada....implinesc vartsa lui isus...e o varsta frumoasa...dar bunul DD ne va ajuta sa fie cel mai frum an ptr ma prinde in casa noua....

iar stiu ca la anul pe vremea asta fam noastra va fi mai fericita si implnita...cu un bebe...

sa dea domnul

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Livsy spune:

Pogonici, suntem de-o seama! Sa Iti ajute Dumnezeu! Dar lasa ca iti urez maine!

Cate un si o TUTUROR! O zi binecuvantata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nike974 spune:

Hristos a inviat!

Sa ne rugam pt bebele Filip care miercuri pleaca pt interventia la ochisori. Are sanse sa vada bine toata viata!
Dumnezeu si Maica Domnului sa il ajute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caciantoni spune:

HRISTOS A INVIAT!

dragutelor si ciprian........sinaxarul de azi......

http://www.calendar-ortodox.ro/luna/mai/mai03.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaraAnisia spune:

Buna dimineata, dragutelor


Livsy si Lili_g, cutremuratoare realitatea expusa in mesajele voastre.

Mada23

Livsy referitor la intalnire.

Pogonici, ma bucur ca te simti mai bine. sa stapaniti sanatosi casuta si sa va aduca multa fericire.

Nike, sarcina cat mai usoara in continuare si Doamne ajuta pt bb Filip.

Caciantoni, multumim de sinaxar. te imbratisez, draguta

Cu mult drag pentru toate

Mara



Cu Dumnezeu in gand



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

buna fetelor! haide-ti la o ,ca e tare frumos afara in sfarsit a venit varaaaa
pogonici ,la multi ani ,sa fi sanatoasa si sa dea DD sa ai la anul pruncul mult dorit,le doresc la toate fetele aceasta urare frumoasa
despre mine ce sa spun ca nu am nici o veste,va citesc dar scriu mai rar
va pe toate ,si sa aveti concediu placut ,ca nu mai e mult


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeva73 spune:

La multi ani Pogonici!

.... ai grija cum sarbatoresti sa nu bei din frigider si sa te doara iara' gatu'.

Domnu' Bunu ne intoarce binele cu bine si mare va fi rasplata Lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Deeva.. ma tin de ceva timp sa iti sugerez niste analize, in caz de nu le-ai facut, intamplator am vazut ca ai un copilas pierdut acum 4 ani si multe incercari, chiar si IA nereusita, profil trombolfilie si sindrom antifosfolipidic,se numesc, is costisitoare dar sunt responsabile de asa zisa infertilitate "inexplicabila", din pacate medicii nostri stiu foarte putini de ele, afara se pune foarte mare acent pe ele.
Eu acum dupa ce am pierdut sarcina am facut analizele si supriza sunt posesoare a doua mutatii "frumoase", macar acum stiu cum sa lupt.Daca te intereseaza mai multe, iti pot da detalii, eu am stat mult in dubii daca sa le fac sau nu si uite ca am facut bine, merita toti banutii dati. Acum stiu de ce raman asa greu si ii multumesc lui DD ca mi-a deschis ochii si Georgiei ca a insistat.

pupici la fete

*************************************************
Madutz
sufletulmeu
days... iar sunt optimistawww.ticker.7910.org/as1cJIBJmf-0000MDAwNzI1OWJ8MDAwMDQ1ZGJ8cGFuYSB2aWkgYWNhc2EgY29waWxhc2gsIHN1bnQ.gif" target="_blank">
"I-am cerut lui Dumnezeu sa-mi i-a durerea.Dumnezeu mi-a zis :''Nu, nu Eu trebuie sa ti-o iau ci tu trebuie sa o parasesti.''
I-am cerut lui Dumnezeu sa-mi dea rabdare .Dumnezeu mi-a zis:''Nu ,rabdarea apare in urma necazurilor,nu se ofera ,se castiga.''
I-am cerut lui Dumnezeu sa ma elibereze de suferinta.Dumnezeu mi-a zis:''Nu,suferintele te indeparteaza de ambitiile lumii si te apropie de mine.''
I-am cerut lui Dumnezeu sa-mi dea toate lucrurile de care am nevoie sa ma bucur in viata,Dumnezeu mi-a zis:''Nu,iti dau viata ca sa te bucuri de toate lucrurile."

endometrioza+mutatia MTHFR C677T heterozigota+A1298C heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

multumesc de frumos de urari..
dar de unde suc...ca eu nu beau deloc....cred ca odata la 3 luni beau suc..

niic vb de petrecere,..ma distrez cu cutii saci bagaje..asa voi petrece eu ziua maine..ca asai cand te mutiiii in casa nouaaa


dar va multumesc de urari...

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput