Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (24)
Raspunsuri - Pagina 12
allexxia_m spune:
camrynna bine ai venit!
Te-am trecut in listuta, daca ne dai si DN si UM le vom trece si pe acestea.
Sarcina fara probleme, BB sanatos si la termen!
13+
gabriella1 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui simona-maris Doura...ai colega din Kuwait,fericito! ![]() |
se intalnesc la granita si servesc cafeaua

Gabriela
8+"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
douradoudou spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui simona-maris Doura...ai colega din Kuwait,fericito! ![]() |
am vazut bine inteles
..allexia sa modifici plzzz si nr de gravidutze pt ca ne-am inmultit
Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri
si
11+
douradoudou spune:
| Citat: | ||
citat din mesajul lui gabriella1
se intalnesc la granita si servesc cafeaua ![]() Gabriela 8+"Stelele care cad nu pier, Stelele care cad se duc pe un alt cer" |
fetelor kuwait-ul e la ac distanta de mine ca si romania..800 miles
Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri
si
11+
gabriella1 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui allexxia_m Gata am modificat si numarul de ![]() am ajuns la numarul 69 ![]() 13+ |
la mai multe!
Gabriela
8+"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
douradoudou spune:
fetelor eu am mancat dude azi..albe si negre..si corcoduse![]()
Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri
si
11+
gabriella1 spune:
| Citat: | ||||
citat din mesajul lui douradoudou
fetelor kuwait-ul e la ac distanta de mine ca si romania..800 miles Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri si 11+ |
atunci te-astept la mine cu sardinele alea
Gabriela
8+"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
camrynna spune:
As vrea eu sa ma intalnesc la granitza cu Alexa , suntem si tize
insa Liban si Kuwait sunt un picutz cam departe ...
DN Camrynna : 22/03/1981
UM Camrynna : 15/03/2010

Camrynna , mami de Decembrie
6+
http://picasaweb.google.com/118095978199782018084/Camrynna#
