Bazar (12)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Citat:
citat din mesajul lui kid

Citat:
citat din mesajul lui gianina



kid pentru bluzita aceasta http://picasaweb.google.com/BazarGeneral/LICITATII#5457845530484501154 pot sa depun in contul lui Marius-Andrei? as vrea sa ajung astazi la banca. Multumesc

Gianina,mami de Simo si Ade


Sigur ca da!



Teodora, de Vladut (15.05.2007)






Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima!





multumesc!...platesc si trimt diseara chitanta pe mail.

Gianina,mami de Simo si Ade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Buna, frumoaselor
DIn fetele care au produse finalizate si care sunt la mine,mai sta vreuna prin Constanta, in afara de Mihaela77O? Ca maine dimineata sunt in tranzit in Constanta, pe la 10-11.

Mihaela77O, vrei sa ne intalnim sa-ti dau pantalonii licitati de tine?

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Poti ajuta si tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Intrebare: ada_coman, ana_l, jozsaerika, credeti ca reusiti sa achitati produsele castigate de la mine, azi, maine, cel tarziu luni? Pachetele pentru voi sunt facute, dar vreau sa stiu cand sa le pun, astfel incat sa nu incalc regulile Bazarului.

Particip la bazaruri - periodic produse noi, nu uitati sa verificati!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

www.desprecopii.com/cover/albumphoto/folderview.asp?bid=&folder=Selene_Bunnx" target="_blank">Daria pe coperta!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Ma bucur tare ca va place asta, http://picasaweb.google.com/BazarGeneral/LICITATII#5465267146899267618 , mi-a fost tare drag si-am dat tone de bani pe el.

Pentru interesate, l-am purtat de 2 ori, corsetul e modificat la croitor ca mi se vedeau , si tulul de dedesubt e agatat putin in fata cu varful pantofului, insa nu se vede decat daca stai sub fusta.

Anca, multzu pt detaliile portmoneului.

Narcisica, sper sa ajung azi la posta, suntem consemnate in casa, Sara e cu febra de 4 zile, azi incepem antibiotic. Infectie bacteriana, maine ies toate analizele.

Mami de Sara (8 dec 2008)
============
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici
..........................................
Si pt mine, si pt tine, si pt el, si pt ea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Daca bine am inteles din mail azi trebuie sa-i uram lui Rares "La multi ani frumosi!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

Buna Olishka,
am ridicat coletelul de la posta. Sunt superbi blugisorii. Multumesc frumos si pentru bonus. Urmatoarea data taxele postale le platesc eu.
Pup.

Ramona de Diana (20.07.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

salut fetelor

vreau sa licitez K62 - 10 lei

o zi faina la toata lumea

_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

Alexandrina multumim mult va trimitem poze dupa ce ne tunde nasa sambata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Alexandrina, Nushulica, eu nu am primit nimic inca, mai astept, daca nu ma duc luni la posta sa intreb


e simplu, doar sa vrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Citat:
citat din mesajul lui anna-mama

Alexandrina, Nushulica, eu nu am primit nimic inca, mai astept, daca nu ma duc luni la posta sa intreb


Eu cred ca poti sa-ntrebi si astazi, ca l-am pus vineri. Chiar si telefonic. Pe mine intotdeauna ma servesc cu informatii daca sun. Cred ca cel mai greu e sa afli numarul

PS: Eu nu inteleg, ei scriu in calculator datele de expeditie doar ca sa ne scoata chitanta la imprimanta? Ca borderoul il completeaza de mana si verifica daca a sosit coletul tot frunzarind buletine. Nu le-ar fi mai simplu si lor sa caute-ntr-o lista pe computer?
(probabil e defect al meu profesional).

Mergi la inceput