LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**200**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Ana-Maria, o petrecere tare frumoasa ati avut voi acolo! Minunata alegerea locatiei! Despre sarbatorita ce sa mai zic: o frumusete de fetita tot cu zambetul pe buze, dar am apreciat ca a tratat cu maaare seriozitate suflatul lumanarii .Mancarea si tortul aratau !



Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hello !!

Intru scurt inainte de culcare pt raport: am fost la pediatra care a fost super multumita de analize, mai trebuie sa luam fier vreo 2 luni si fontanela arata bine !!

In rest, am bantuit pana seara, am fost la o prietena sa facem lista pt wkd cand mergem sa sarbatorim 1 mai si 2 mai bineinteles

Am admirat familia superba de Gaze in frunte cu Gaza mica sarbatorita super cocheta in rochita si cu agrafa super faina asortata stilului retro al rochiei superbe a Gazei mama , iar despre Gazul tata ce sa zic :relaxat si zambitor cum il stiu !
Sunteti o familie super faina !!Abia astept sa ne vedem !!

Anamariame, cu mine nu ai vrut sa vorbesti !!
Am admirat-o si pe Eva careia ii sta super in mov iar poncho-ul e super tare iar mami super chic si foarte frumoasa !!
Ati avut o petrecere pe cinste si voi !

Cam atat, ma pun la !!


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan
Ana-Maria, o petrecere tare frumoasa ati avut voi acolo! Minunata alegerea locatiei! Despre sarbatorita ce sa mai zic: o frumusete de fetita tot cu zambetul pe buze, dar am apreciat ca a tratat cu maaare seriozitate suflatul lumanarii .Mancarea si tortul aratau !Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)
Multumim! Intr-adevar a tot incercat sa sufle, de fapt ea a suflat, numai ca nu reusit si sa stinga flacara.Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

La mine totul e super la cat de des folosesc cuvantul !!

Inapreda veniti la Sighisoara ? sper sa reusiti....



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Citat:
citat din mesajul lui novusAnamariame, cu mine nu ai vrut sa vorbesti !!Am admirat-o si pe Eva careia ii sta super in mov iar poncho-ul e super tare iar mami super chic si foarte frumoasa !!Ati avut o petrecere pe cinste si voi !Cam atat, ma pun la !!Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09) Am implinit 1 anisor !
Ba chiar am vrut Am stiut eu ca tu esti, altcineva de prin Deva nu cunosc Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

In fotografiile voastre am vazut torturi numai unul si unul...al nostru a fost o ratare totala, nici poza nu i-am facut, asa urat era!Si nici gustos n-a fost, afurisitul!!! A fost in forma de unu, eu l-am vrut albastru, am intrebat "se poate?"; raspunsul a venit prompt: "desigur!" S-a dus H. sa-l ia si a aparut cu horoarea: o chestie de-un albastru tare dubios, decorata cu niste oribilitati de ghirlande de flori de plasic, cam feminine de felul lor, si un "La multi ani, Andrei!" cam tremurat si inghesuit! Superb!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:



Multumim! Intr-adevar a tot incercat sa sufle, de fapt ea a suflat, numai ca nu reusit si sa stinga flacara.


Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)



Important e c-a incercat!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Anaan, sa stii ca eu am fost cam dezamagita de tort...si de forma si de gust. Am zis ca merg la sigur, ca l-am facut intr-un loc de care am fost ft multumita pana acum...Originalul l-am vazut intr-o poza de-a lui Nico, sper sa nu ma insel, si e infinit mai frumos ca al nostru. Am patit cam la fel ca Olga, dar asta e...E una din dezamagirile zilei Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

anamariame, are tati doua fete frumoase si cochete. super locatie, sper gasca cu copilasi la greu, cat despre mancare si tort
a....si eva are un par superb. acum nu ca am eu o pb ca nu are maria par, dar eva are un par tare frumos si bogat.
se vede ca eva a avut o petrecere tare reusita.

anaan, imi pare tare rau ca tortul lui andrei nu a fost pe placul tau, insa la cum l-ai descris, am ras un pic dar asta pt ca esti tu tare simpatica nu te superi nu?

inapreda, adica impecabilu lu mama doarme de la 20.30? dami-l si mie fata draga o tura. tu te bagi la caprioara mea?


din 10 martie 2009, mami fericita de

GHIOCICA CU GHIOCEI

PETRECEREA MARIEI

MOTUL MARIEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Gata, fug si eu la somn langa Eva, ea doarme de la 9 si ceva si eu imi tot gasesc treaba!V-am pupat, noapte buna!Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput