FIV 273

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Ai dreptate Ella ! M-a derutat pretul mic.

Maine ma decid : Sanador sau Albu la Medlife !
Multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

simo eu am facut luna trecuta pe 24 histero cu Albu la Medlife, am platit 640 lei,iar medicul s a purtat exemplar.
bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Mirela
Anna la tine chiar a avut rezultat histero !
Sa ai o sarcina usoara si fara probleme!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_ivan spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonete

Mirela
Anna la tine chiar a avut rezultat histero !
Sa ai o sarcina usoara si fara probleme!

chiar a avut rezultat. :)
dupa prima IA esuata la eco s-au vazut niste polipi pe uter si dr a zis ca asta ar fi fost cauza pt care nu s-a prins. am facut histero si mi-e scos vreo 5 polipi. pe site-ul medlife scrie ca daca iti face rezectie de polipi e mai scump dar medicul mi-a scris pe fisa doar histero exploratorie n-a mai scris si ca a facut rezectie si atunci probabil de aiai am platit mai putin.
apoi a mai urmau o IA care a fost anulata din lipsa de foliculi, iar apoi a 3-a IA la care am facut vreo 11 folicului bababni ca dr a vrut sa trecem direct la FIV ca am raspuns prea bine, dar nu aveam de unde sa fac rost de 70 mil in 2 saptamani asa ca am ramas pe IA care din fericire s-a prins.
dar faptul ca am discutat desopre FIV m-a facut sa va citesc si de atunci va citesc zilnic si va tin pumnii la toate

15+ cu bebe mic
http://blog.photostories.ro/
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Simo si eu facut histero luna trecuta cu dr albu la medlife, mi-a gasit un polip si m-a costat tot 640, Asta este cu anestezie locala, daca vrei cu anestezie totala pretul mai creste, dar nu stiu cu cat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Daca nu doare cu anestezie locala , o sa cer si eu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Simo la mine a fost ok, nu o placere, dar depinde si te tine ca tu te stii mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Acum , dragelor , mai am o rugaminte : cum ajung la clinica ? (Medlife de pe Grivitei )
Eu am ramas cu impresia ca Medlife e aproape de gara , o cladire pe dreapta , mare si frumoasa , dar azi la telefon a zis asist. care m-a programat ca nu e aia !!
Eram asa de sigura , ca am intrebat intr-o doara.....
Mi-a spus ea ceva pe acolo, dar cum nu cunosc orasul , n-am prea inteles , dar deja eu ma gandeam ca ma luminati voi , stiu ca nu ma lasati la greu.
Trebuie sa ajung din Gara de Nord , ca vin cu trenul , singurica ......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonete

Acum , dragelor , mai am o rugaminte : cum ajung la clinica ? (Medlife de pe Grivitei )
Eu am ramas cu impresia ca Medlife e aproape de gara , o cladire pe dreapta , mare si frumoasa , dar azi la telefon a zis asist. care m-a programat ca nu e aia !!
Eram asa de sigura , ca am intrebat intr-o doara.....
Mi-a spus ea ceva pe acolo, dar cum nu cunosc orasul , n-am prea inteles , dar deja eu ma gandeam ca ma luminati voi , stiu ca nu ma lasati la greu.
Trebuie sa ajung din Gara de Nord , ca vin cu trenul , singurica ......

Simo,cred ca din gara de nord trebuie sa iei metroul pana la staita Grivita iar de acolo mai este putin de mers pe jos pana la clinica .Dar mai bine iti explica fetele care sunt din bucuresti ca ele stiu mai bine ,eu vin tot timpul cu masina de la craiova si imi este usor am invatat traseul .Insa de la gara de nord nu este f oarte departe .tu de unde vii?Succes la histero si te asteptam cu vesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeys spune:

Simonette,

De la gara de nord iei autobuzele 105, 86 sau 97 (spre Grivita nu spre centru) pana in statia Kiev. Sunt vreo 5-6 statii, sa ai rabdare pana o anunta.

Bafta si pupici

Mergi la inceput