Copilasi din 2002 *75* Acum scolari !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Neata

Katty, cred ca ai facut azi ochii maaaari cand ai vazut ca ieri s-a ajuns la pagina 21. M-am uitat si, daca va vine sa credeti, capitolul trecut l-am terminat in numai o saptamana. Sa vedem cu asta nou ce facem

Cris, m-as simti mult mai bine cu minus 10, am 1,64 si 68, ar trebui sa am de la 58 in jos, asa ma simt greoaie, fizic vorbind, si se cunoaste in orice.

Nico, aceleasi poze le vad si eu ca sa ma ambitionez, si multe altele cu mine in pantaloni marimea 36/38

Azi l-am lasat pe Robert sa mearga la scoala singur a doua jumatate a drumului. L-am trecut doar de o strada fara semafor ( desi foarte circulata din toate sensurile) a urmat una tot fara, dar foarte putin circulata unde a ramas singur si-am vazut din spate ca s-a oprit si s-a uitat atent, apoi a ajuns la trecerea de pietoni din fata scolii unde e si semafor si e si un nene care, voluntar, ii ajuta pe copii sa traverseze corect, cand ee verde se duce in mijlocul strazii cu mana intinsa si opreste masinile care, oricum opresc la verde, deci, mai "safe" de atat nu se poate.

Ieri, profesorul de chitara, un tip mai in varsta, peste 70, a uitat sa vina. L-a sunat o mama care-i avea numarul si proful i-a zis sa ne transmita sa venim data viitoare cu o jumatate de ora mai devreme si c-o sa fie si mai lunga ora. Mie mi s-a parut comica intamplarea, dar o mama chiar s-a suparat c-a venit degeaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Cristina22, e superba rochita...si, posesoarea! Are gusturi domnul sot al tau! Acum vezi de ce vrem noi sa slabim???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Cristina_C, iti dai seama ce ochi am facut azi! Exact, eu am crezut ca s-a ajuns cu 1 mesaj-doua in pagina 21, si cand colo era aproape plina si aia!
Dar, pe viitor, daca nu e Nina sau eu prin preajma, poate oricine sa deschida capitol nou!
Si, apropo de dusul lui Robert singurel spre scoala o parte a drumului, eu n-am inca curaj! Bravo lui! Si tie! M-a amuzat si intamplarea cu profesorul de chitara! Poate faceti cheta sa-i luati lecitina! Saracul, o fi adormit!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Cristina, funny cu profesorul de chitara!

Cristina22, poti sa ne spui cate kg ai, si ce inaltime?

----------------------------------------------------------------------------------
Rasul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Cristina22, zic si eu ca si Katty: Wow, o sa fii cea mai frumoasa de la petrecere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Buna dimineata.

First:Nico...ma bucur ca se vad rezultatele ...bravooo

Cristina arati ff bine...chiar cu 10+...chiar nu vad de ce tre sa slabesti....ai deja baiat mare si descurcaretz

Cris nu se dezminte Mr.C..ff frumoasa rochitza

Katty deci asa un pic numai,ca si Cristina C..cred ca s-a distrat super Andrei in excursie

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Multumesc, fetelor

Cristina-bravo pentru curaj!! Ca Robert e barbat se vede, deja!
Eu inca il duc de mana.Mi-e tare drag ca imi povesteste tot felul, pana ajungem la scoala.Dar incepe sa-mi ceara sa-l las la poarta scolii.

Katty-io zic sa fii cu degetu' pe taste, ca una doua terminam si capitolul asta

Nico-am 1,68/53 kg.Si am burta, de-aia care atarna peste cureaua de la pantaloni.
La 6 saptamani de sarcina aveam 49 kg.
Da' sa stii ca vrem poze cu tine.Mie nu mi s-a parut ca esti grasa, ai forme fluente, nicaieri surplusuri exagerate.

C+C=Andrei

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.
(Jean Grenier)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta

Cristina, funny cu profesorul de chitara!

Cristina22, poti sa ne spui cate kg ai, si ce inaltime?

----------------------------------------------------------------------------------
Rasul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum.



Ar fi bine, dar daca ne demoralizeaza????!!! Ar insemna sa ne facem un target..., o fi bine?

Editez, ca intre timp a scris Cristina22 dimensiunile (apropo, felicitari, mami!!!!!!!)!! Acum vezi ce target trebuie sa am? La 1,70 ai mei trebuie musai 53-55 kg! Si am 63-64! Deci 1-2 kile sunt putin de slabit!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Azi dimineata s-a dus sotzul la scoala sa stea de vorba cu d-na,nu se mai putea deja..Andy venea tot suparat,tot tras de par..asa ca s-a dus.
Au avut o discutie si d-na a promis ca nu se va mai rpeta trasul de par.Noah acum sa vedem

Nico bine zice Cris..ia pune poze cu tine sa vedem noi ce si cum

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Katty si eu 1,70..nu spun cate kile...da tu daca slabesti vreo 3 kg zic ca arati perfect

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput