BIOGENESIS FERTILITY CENTER(15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luca2008 spune:

cata , goggy saru`mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Luca sa stii ca si eu iti tin pumnii
Fetelor sa veniti cu vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Luca... special pt outzele tale multe, multe
Adytzu.. si tie

*************************************************
Madutz
sufletulmeu
days... iar sunt optimista
"I-am cerut lui Dumnezeu sa-mi i-a durerea.Dumnezeu mi-a zis :''Nu, nu Eu trebuie sa ti-o iau ci tu trebuie sa o parasesti.''
I-am cerut lui Dumnezeu sa-mi dea rabdare .Dumnezeu mi-a zis:''Nu ,rabdarea apare in urma necazurilor,nu se ofera ,se castiga.''
I-am cerut lui Dumnezeu sa ma elibereze de suferinta.Dumnezeu mi-a zis:''Nu,suferintele te indeparteaza de ambitiile lumii si te apropie de mine.''
I-am cerut lui Dumnezeu sa-mi dea toate lucrurile de care am nevoie sa ma bucur in viata,Dumnezeu mi-a zis:''Nu,iti dau viata ca sa te bucuri de toate lucrurile."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

gata si histeroscopia! Cata, nu v-am facut de ras, am fost OK! Am fost si la clinica, eco si schema cu dr D. Bafta fetelor de azi care au avut punctia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Ella bravo!! Deci ai intrat in linie dreapta...
Azi au fost multe fete la punctie, nu stiu daca ne citesc sau nu, dar oricum le tinem pumni.
Eu maine dimineatza la ora 9 am punctia, nu stiu de ce dar nu mai am emotiile de ieri, am avut citeva fete dragi linga mine care m-au incurajat
Pentru fetele ca incep in curind stimularea mai am Puregon ramas, trei cartuse incepute, sunt peste 400 de unitati ramase si le pot da.
O zi buna si ne auzim maine cu vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

ela - sunt mandra de tine.

adriana - de tine si de luca o sa fiu mandra maine :)).

Va pup pe toate , una cate una.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luca2008 spune:

ella bravo
madutz drag saru'mana
cata eu recunosc , nu sunt asa optimista in ceea ce ma priveste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiya spune:

Buna Ella
Tu pana cand iei AC?
Ma bucur ca ti-a iesit bine histeroscopia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

katy pana cand mi se termina folia:-) am inceput pe 9, termin pe 29! Ady, daca nu ai dat inca Puregonul ma inscriu eu pe lista! Vorbim cand poti! Bafta maine ! Eu credeam k ati avut azi punctia si incercam sa-mi dau seama care-mi sunteti! :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiya spune:

Ella mie mi-a scris in dreptul datei de 30 "stop pills". Asta inseamna ca pe ultima o iau pe 29 sau pe 30?

Mergi la inceput