BIOGENESIS FERTILITY CENTER(15)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Imi pare tare rau....


12+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

nici cel mai urat vis nu arata asa ... imi pare tare rau micutele ,va doresc putere sa treceti peste


Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein




MTHFR C677T genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiya spune:

Nu mai am cuvinte
Nu-mi vine sa cred , tocmai acum cand vine si randul meu incep esecurile?
Imi pare tare rau fetelor si sa nu renuntati la visul vostru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Katya nu are nici o legatura esecul nostru cu reusita ta. Nu te mai gandi la prostii. Sunt sigura ca au reusit multe dintre fetele care au facut in lotul asta, doar ca nu scriu pe forum.
Fiecare avem sansa noastra si trebuie "jucata" pina la capat, ai incredere in medici si in Dzeu si totul va fi perfect.
Catalina,Zanica Georgi,Goggy, Ella sunt niste dragi si va multumesc frumos
Luca un mare , nu a fost sa fie de data asta....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Imi pare tare rau, cea mai mare imbratisare va pupacesc tare, tare pe amandoua

*************************************************
Madutz
sufletulmeu
days... iar www.tickerclub.com/cache/9b3824f75b.png" target="_blank">suntoptimistawww.ticker.7910.org/as1cJIBJmf-0000MDAwNzI1OWJ8MDAwMDQ1ZGJ8cGFuYSB2aWkgYWNhc2EgY29waWxhc2gsIHN1bnQ.gif" target="_blank">
"I-am cerut lui Dumnezeu sa-mi i-a durerea.Dumnezeu mi-a zis :''Nu, nu Eu trebuie sa ti-o iau ci tu trebuie sa o parasesti.''
I-am cerut lui Dumnezeu sa-mi dea rabdare .Dumnezeu mi-a zis:''Nu ,rabdarea apare in urma necazurilor,nu se ofera ,se castiga.''
I-am cerut lui Dumnezeu sa ma elibereze de suferinta.Dumnezeu mi-a zis:''Nu,suferintele te indeparteaza de ambitiile lumii si te apropie de mine.''
I-am cerut lui Dumnezeu sa-mi dea toate lucrurile de care am nevoie sa ma bucur in viata,Dumnezeu mi-a zis:''Nu,iti dau viata ca sa te bucuri de toate lucrurile."

endometrioza+mutatia MTHFR C677T heterozigota+A1298C heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Aditule, chiar esti o fata deosebita! Reusesti sa incurajezi alte fete, chiar si acum!

incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cocolyso spune:

si de la mine pt Luca si Adriana.
Multa putere sa treceti peste momentul asta!
Imi pare foarte rau, important e sa nu renuntam.



http://lt1f.lilypie.com/9DQWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Katyia fruntea sus. Trebuie sa credem in sansa noastra.
Stim si noi ca e loterie. Eu am incredere in greci dar stiu de asemenea ca nici ei nu-mi pot garanta 100% reusita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

luca, ady.....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiya spune:

Ella ai eco azi?

Mergi la inceput