Condica salajencelor vorovitoare[108]!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

io ma uit la un film, dar is pe aici...poate apare si Oti si ma lamureste ca deja am inceput cosmarul cu acte romanesti .

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

'neata!!!!!!!!!

pentru tata gasca!

LA MULTI ANI!!! tatic de oti.

oti sa-ti traiasca taticu.sa fie sanatos si sa se poata bucura si de stra stra nepoti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

va astept la .

peseu:fb-istelor va mere prima pagina de pe fb?ca mie nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

mihaela, eu cred a poate sa scoata si de la sm pasaportul.nu vad de ce sa nu poata.da nu trebuie sa semneze si diana la ridicare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Se vede k intra blonda in actions ... se facu un nou capitol, pe care sper sa nu-l umplem abia la Craciun

Eu am inceput de luni dieta. Mai vreau sa dau jos inca vreo 8-10 kg. Sa vedem cate or mai vrea sa plece pana in iunie cand nanasesc...
Asa k eu cu mancarea nu ma stresez k am meniuri fixe in fiecare zi. Azi , de ex., am carbohidrati asa k papam toti ai casei pizza. Maine eu am fructe , restul papa pe la cantina/restaurant/camin ... iar seara isi gasesc ei ceva de infulecat.
Cu ferma merge bine. Bia poti da join la co-op-ul meu sa cultivam cat mai rpd morning glory si sa capatam gold-ul + XP-uri. Daca vrei ...
Ma bucur ca e soare afara si sper sa se incalzeasca odata vremea.
Am descoperit un site unde poti face niste fotografii artistice bestiale. Daca vreti sa le vedeti intrati pe FB sau HI5 si la mine la album puteti vedea ce am lucrat saptamana care tocmai a trecut.
Cam atat , deocamdata , de la noi ...

Va doresc o duminica frumoasa !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

'neata! poftiti ca cafei. Bia, multam de urari. Miha am vb cu Vlad. Cica la depunere trebuie sa mergeti amandoi parintii cu copilul sa ii faceti pasaport. Iar la ridicare nu vede de ce nu il poate ridica Diana cu tatal ei. Dar pentru siguranta l-am pus sa intrebe.Noi ne pregatim de mers la ai mei. E fain afara, soare, Andrei viseaza o excursie pe deal azi ca i-a promis tat-su ca ii face arc amu cauta nuia elastica Va mai vb deseara.Dulciuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Vlad, sa traiesti multi ani fericiti alaturi de familia ta frumoasa! Oti sa fiti fericiti impreuna si sa petreceti minunat. Eu vreau sa vad ce tort i-ai pregatit azi.

Cu pasaportul: daca eu am hotararea de divort, trebuie sa vina si tatal Dianei? Pana acum nu trebuia, mergeam cu hartia...s-a schimbat? Diana mi-e incredintata mie. Diana ramane in Ro, daca e posibil sa scoata el(eu de asta ma intrebam daca poate el scoate pentru ca nu e incredintata legal lui...oare trebuie imputernicire sau ceva? Sau e suficient el?) as scapa de stres. Intrebam daca poate scoate din SM pentru ca el locuieste in Zalau si daca ii cere sa se legitimeze, sigur vor curge si alte intrebari, nu? Cu Silvia nu avem incotro, ei ii vom face din acela simplu, iar la anul iar .

Bia nu cred ca trebuie sa semneze Diana(pana la 14 ani nu cred ca trebuie, acum 3 ani cand i-am facut pasaport, nu a trebuit) dar ea ramane in Ro si nu ar fi problema.

Adriana, spor la dieta!



fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

mihaela, io nu stiu legea da lojic ar fi ca tatal dianei sa poata scoate pasaportul si de la sm.sa duca cu el copie de pe hotararea de divort si eventul o imputernicire de la tine[ca diana tie ti-e incredintata].pai a trebui sa se lejitimeze, ca asa poate scote si colegul meu pasaportul.
of, cate leji si hartogarii.complicata treaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Bia si lojica mea spune la fel, da' io vreau sa stiu de la leje . Ca sa stiu si io cum fac, sa nu trebuiasca sa ma intorc la Romanika sa scot copilei pasaportul ca sa poata veni acasa . Poate afla Vlad...daca nu, am sa intreb eu cand depun(em) hartiile(acum astept sa vad ce zice Oti, daca trebe si tatal Dianei sa fie) cum se procedeaza la scos pasaportul.

Ce ai facut de papa pana la urma?

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput