FIV 272

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

ioana, verga ,bubu si restul fivoaselor va multumesc de incurajari..mai am un pic si sper sa vin cu un rezultat bun sa nu va dezamagesc..
verga,veronici cum stati fetelor cu calmul?
va doresc din suflet sa veniti si voi cu rezultate exemplare, pe 22 parca , nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

Citat:
citat din mesajul lui dandanutz

bubu sarcina usoara si sa ai 2 bebei sanatosi...eu sunt in focuri ziua 3 de tratament pt FIV 3 sper sa fie si la mine cel norocos...va pup pe toate si sa dea DD sa reusim cu toate in acest an...

dandanutz multa bafta !!
asa se arata mai nou , nr 3 cu noroc !
sa ne dai de stire cum merge treaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violab spune:

Bruni bafta multa luni!!!Sa stii ca sunt alaturi de tine.
ioana draga mea imi pare rau ca nu a iesit bine de data asta. Of stiu prin ce treci. Si mie imi pare foarte bine ca te-am cunsocut.
Ce sa va spun? Sanse de gemeni nu sunt. M-au sunat azi si mi-au spus ca numai unul s-a fecundat. Celalalt era prea mic. Nu am inteles cum vine asta. Ma rog. Sa vedem maine. Eu nici nu mai vreau sa ma gindesc. Cum o fi o fi. Prea mi-am pus toate sperantele in FIV-ul asta si sunt asa dezamagita...Va multumesc tuturor pentru incurajari oricum.


Anul asta voi fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

violab o sa fie bine , nici mie nu mi au dat sanse ca o sa am ce transfera si uite ca am avut,nici nu mai speram..
trebuie sa fie bine , o sa transferi invingatorul si o sa fie bine..
d zeu sa ti ajute..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Ioanatugs, Dandanutz va multumesc dragelor. Va doresc si voua sa traiti aceasta bucurie pe care o am eu in suflet de cand am aflat marea veste!!!Sa vi se intample minunea cat mai repede si cu ajutorul Domnului, se va intampla! Asa ca, multa bafta si sporla treaba!!!

Viola draga mea, trebuie sa ai inceredere pana la capat. Sa stii ca conteaza foarte mult sa ai un psihic bun in perioada asta!!! Si nu trebuie sa fii dezamagita, ci sa speri chiar si in acel unu (daca cumva nu isi va reveni cealalt)! Eu iti tin pumnii!

Bruni pup

Verga, Veronici voi cand faceti testul? Va asteptam cu vestile bune!!!

Yarrina mama, nu vii cu vesti de la eco? Hai ca sunt atre curioasa!

------------------------------------
Cea mai fericita cu acte in regula!!!

Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

BuburuzaL multumesc iubita!
Verga inca nu mi-a trecut de tot, am toata burta vanata. Eu am facut Clexane de 0.4 si de la el m-am invinetit rau de tot. Cred ca nu-l faceam cum trebuie, pentru ca dupa injectie mi se intarea locul si se invinetea. Tu a cata zi de la ET esti??
Violab sa fie embrionasul norocos i-ti doresc! Sa crezi in sansa ta pina la capat!
Veronici multa bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Brunadria un sincer La multi ani!Si multa bafta ca cel mai frumos cadou sa fie deja pe drum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns verga spune:

Brunadrias si maine sa primesti cel mai frumos cadou

Ioanatugs azi sunt ziua 6 de la ET

Buburuza joi pe 22 facem testul iar pentru mine ar fi o premiera sa ajung sa fac testul deoarece la primele 2 FIV-uri nu am mai ajuns la test deoarece venea CM inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

ioana , verga va multumesc din suflet , va doresc si eu voua acelasi lucru !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violab spune:

Brunadria La Multi Ani!!!! Sper ca Dumnezeu sa-ti aduca cel mai mare cadou de ziua ta!


Anul asta voi fi

Mergi la inceput