FIV 272

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns veronici spune:

Verga,imi pare tare rau .Am recoltat si eu azi la Synevo,li s-a stricat aparatul ,proba pleaca la Buc,ajunge maine dimineata si maine dupa 14 cred ca o sa am rezultatul.Sper sa nu ajunga rusii inaintea lui .
Am o stare f.f.f.proasta,sunt tare trista...cred ca nu o sa fie nici la mine rezultat bun,de fapt....ce sanse sa am eu cu un embrion! Va anunt maine,ori ca ...ori ca...
Va pup ! si fruntea sus Verga ,la lupta noua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Veronici: pana nu ai o veste sigura, nu ai voie in niciun caz sa te demoralizezi. Pastreaza-ti optimismul si crede cu tarie in sansa ta, oricat de mica ar fi. Jumatate din succese le datoram optimismului si starii de spirit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda82 spune:

Verga, imi pare rau. Te imbratisez si Dumnezeu sa-ti dea putere sa lupti si sa reusesti sa ai bebe cat mai repede.

Veronici, asteapta rezultatul stiu ca-i greu insa nu poti da un verdict tu inainte.

Broscuta7, nu stiu cand incep abia pe 5 mai imi vine reyultatul la AMH. Cred ca o sa fac la Giulesti pana la urma...desi nici de asta nu sunt prea convinsa...si tot calculez cand o sa fie menstra si cam cum as putea sa incep trat dc totul o sa fie ok, deoarece lucrez intr un loc unde concediile medicale se acorda numai dupa programare cu cel putin o luna inainte facuta...si sunt tare trista ca am doar 20 de zile de concediu si nu stiu daca o sa-mi ajunga...


Inclin sa fac fiv la Giulesti, pentru ca este mai ieftin, insa mi-e groaza. Din momentul in care duci dosarul cu analize nu stiu cum se procedeaza se fac programari---dureaya mult1!? de cine depinde sa fii programat mai repede...o nebunie...in privat cred ca e mai simplu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Offf Verga, imi pare tare rau...si ma doare pentru fiecare esec, ca doar am trecut si eu prin 2 si stiu ce inseamna!!!! Dar, trebuie sa fii optimista, intr-o zi trebuie sa reusesti!!!Bafta pe mai departe!

Veronici haide nu te demoraliza! gandeste-te ca daca puiul e acolo, ii faci rau!Tinem pumnii!

Pup fetelor si muuuuuulta bafta celor care intrati in actiune! sa ajute Dumnezeu pe fiecare ca-mi sunteti tare dragi si meritati tot binele din lume!!!

------------------------------------
Cea mai fericita cu acte in regula!!!

Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

verga imi pare tare rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Verga te imbratisez si iti doresc numai reusite de acum incolo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Verga cuvintele sunt de prisos. Imi pare tare rau.
Broscuta progesteronul injectabil a fost ifeea mea, iar dr mi-a spus ca nu ar fi rau, dar nu este esential. Asa ca este un pitic de-al meu.
Maine ma prezint la punctionat. Emotiile sunt mari. Imi amintesc ca la FIV trecut nu mi-a fost bine deloc, plus ca seara am facut si temperatura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Fetelor, ce este Ac Anti Herpes 1Ig ?Sotului i-a iesit pozitv.Ce inseamna?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui andrabirni

Fetelor, ce este Ac Anti Herpes 1Ig ?Sotului i-a iesit pozitv.Ce inseamna?


Inseamna ca a intrat candva in contact cu virusul, insa important este ig M, care arata daca infectia este activa. Sper sa nu fi gresit ceva, eu asa stiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

verga

Mergi la inceput