FIV 272

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Te pup draga Bruni!
Din ce ai scris inteleg ca mergi mai departe si asta e foarte important. Inseamna ca esti o femeie puternica si te admir.
Iti urez mult succes in continuare si voi fi alaturi de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violab spune:

bruni cuvintele sunt de prisos.


Anul asta voi fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

vio ce face puiul tau, in ce stadiu este?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Citat:
citat din mesajul lui angieangie

moshulik - of...scumpa mea...abia astept sa vin la botez...cu ditamai burta sper..
incep protocol scurt pe 27-28....deci poate pana la ziua lui cristi pe 11 mai ...o sa fie et...
sunt iar plina de speranta...sper sa fie bine..
pupa bb-ul dulceee...


Asa repede incepi o noua procedura???
Super!
daac profu a dat unda verde asa repede insemna ca anticipeaza o reusita, pentru ca in general el ese ffff precaut si te pune sa faci tot felul de teste!
hai ca asta da veste buna!

si ca sa vezi faza tare, si Cristi (al meu de data asta) tot pe 11 e nascut (bine, octombrie,dar asta e altceva)

Moshulik +12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Bruni, suntem alaturi de tine!
stim ce simti si de aceea cuvintele sunt de prisos....

sa te jute Dumnezeu sa treci cu bine peste aceasta incercare si sa-ti dea puterea necesara pentru procedura din septembrie.

Numai speranta si credinta in DD ne face sa mergem mai departe si asa vom reusi.



Moshulik +12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Brunadria imi pare rau....mergem mai departe.Sigur o sa avem si noi puiutul nostru intr-o zi.Te imbratisez cu drag.

2010 va fi anul meu norocos
DOAMNE AJUTA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Brunadria

Aly-"2010 va fi un an norocos... pentru noi 2"


MTHFR-Mutatia A1298C genotip heterozigot, Proteina S la limita superioara, nici o sarcina, 6 FIV+inca 2 ET

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Bruni
Buburuza am fost sambata la eco si s-a vazut deocamdata doar un puiut de 3,4 mm si endometru de 22. Inca nu s-a distins si daca mai este unul. E posibil sa fie foarte mic si inca sa nu se arate. Sambata ma duc iar si atunci vom sti clar.

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

brunicapul sus ..data viitoare va fi bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Citat:
citat din mesajul lui moshulik

Citat:
citat din mesajul lui angieangie

moshulik - of...scumpa mea...abia astept sa vin la botez...cu ditamai burta sper..
incep protocol scurt pe 27-28....deci poate pana la ziua lui cristi pe 11 mai ...o sa fie et...
sunt iar plina de speranta...sper sa fie bine..
pupa bb-ul dulceee...


Asa repede incepi o noua procedura???
Super!
daac profu a dat unda verde asa repede insemna ca anticipeaza o reusita, pentru ca in general el ese ffff precaut si te pune sa faci tot felul de teste!
hai ca asta da veste buna!

si ca sa vezi faza tare, si Cristi (al meu de data asta) tot pe 11 e nascut (bine, octombrie,dar asta e altceva)

Moshulik +12

da ...si eu sper sa fie de bine..cred ca m-a vazut disperata...cert e ca imi scoate hidrosalpinx-ul la punctie..ca cica s-a facut acolo un saplinx mic....eh..o sa vedem noi...
ai vazut ca ne leaga ceva totusi...Cristinicii nostrii...
pup...si zi-i lui BB sa se roage si pt mine

Mergi la inceput