FIV la Sibiu (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

May, aceeasi impresie am avuto si eu la primele 2 intalniri, dar nu e asa.de ex, cand m-am dus cu analizele viky (asistenta) le-a luat si a trecut ce era mai important in program.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

neata ,nu yarina nu mi-a dat nici o stimulare pana la eco...dar eu am intrebat daca nu-i prea tarziu programarea si o zis ca nu -i sa nu-mi fac probleme.SUCCES AZI LA ECO.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaisa20 spune:

Yarrina mult succes azi! Va fi, cu siguranta, una dintre cele mai frumoase zile din viata ta! Pt mine - cand i-am vazut si auzit prima oara inimioara - a fost ceva mult prea emotionant pt a putea descrie! Mai bine sa ne faca descrierea Yarri, caci imi place tare mult cum povestestea ea!
camry ce faci draguto? Ne-ai lasat asa in suspans? Iti doresc tot binele din lume!

Bafta multa May06 (am vazut ca esti craioveanca de-a mea)! fii increzatoare in sansele tale si vei reusi! sa ne tii la curent!
bafta si celorlalte fete care intra in focuri - johanes, alecori, oria, gabi, anda, misspi si toate celelalte!

danaisa20 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

Multumesc mult danaisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

Merci mult danaisa! Sarcina usoara iti doresc!

Yarrina, ce ti-a zis nenea/tanti dr?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

May stai linistita , nu noteaza nimic in prezenta ta , dar pe urma de cate ori vorbeam cu dr. stia tot.....zicea : nu mai facem stimulare cu gonal ca foliculii au fost asa si asa sau ati avut endometru mai bun la stimularea cu cutare medicament , etc.
Cred ca dupa ce iesim noi , isi noteaza pe fisa din calculator , pt. ca la mine stie tot timpul ce am.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

Yarrina, nu ne spui nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oria77 spune:

Si eu o pazesc de la pranz! Pe de alta parte, ma gandesc ca poate savureaza si ea momentul dupa atatea lupte pentru pitici! Nu-i nimic, asteptam, asteptam...

Fetelor, tocmai ma gandeam ca ma duc marti la dl. Ispasoiu cu un avantaj net! In mare parte, datorita voua: numai cat poarta la pantofi nu stiu si daca se pricepe la facut coltunasi cu branza! Ca-n rest, cunosc exact ce ma asteapta, cu orice variatiuni!

Eu am tinut secret de stat, i-am spus doar mamei si unor prieteni dragi. Sotul meu, tocmai am descoperit, e in delir... si-a zis la toata lumea! S-a dus linistea...

"Flatter me, and I may not believe you. Criticize me, and I may not like you. Ignore me, and I may not forgive you. Encourage me, and I will not forget you." William Arthur Ward

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicuta32 spune:

Vai, Oria ce haioasa esti! Iti tinem pumnii pt. "prima intalnire"!O sa-ti placa si clinica si asistenta si cel mai important doctorul,of course.
Hai Yarrina,nu ne perpeli!
Camryna-nu ne spui nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Fetelor nu am mai intrat ca am avut niste musafiri astazi si nu am apucat. Deci deocamdata am vazut una bucata copil de 3,4 mm, inca nu activitate cardiaca. Suta in mie asta e fii-mea care l-a batut pe fra'su de s-a ascuns saracu. Dupa beta a zis si dr ca ar fi 2 dar e posibil ca ei sa nu fi evoluat la fel si celalalt sa fie inca f mic. A ramas sa ma duc sambata viitoare din nou si atunci stim clar. Alte informatii nu am decat ca este ok, este acolo, unul sigur! Mai vedem intre timp. Eu sunt bucuroasa si de asta...nu mai fac mofturi!

fericita!!

Mergi la inceput