FIV la Cluj 33

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petrutaf spune:

Brunadria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corivio spune:

Brunadria.
Imi pare tare rau.

Eu am inceput de ieri un tratament naturist sa ma pregatesc pentru fiv de luna viitoare.
Sper sa fie bine si sa ma pregateasca pentru bebe.

Corina,in curand o fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corivio spune:

Sunt dureroase injectiile?Unde se fac-intramuscular sau intradermic?
.Nu prea imi place ideea de a avea fundul plin da gauri, dar as face orice pentru un copil.

Corina,in curand o fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Brunadria draga,imi pare rau,stiu ca esti dezamagita,noi la fel tinem la tine ca pana acum si vei reusi in septembrie asa cum a reusit si kry tot la fiv 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Brunutule

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Bruni, imi pare tare rau ... m-am gandit azi toata ziua la tine ... Am sperat ca va fi bine ... Dar tu esti o luptatoare si cu siguranta reusita e aproape ... Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

buna dimineata fete dragi..
doare al naibii de tare esecul asta, dar nu am timp de bocit , trebuie sa fac ceva ,o sa ma mobilizez sa vad ce fac mai departe , am programare pe 23 august , dar o sa trec pe la clinica poate dau ochii cu dr sa vb despre analize suplimentare..
asta e punct si de la capat ...desi simt ca trece timpul pe langa mine si sansele scad..f greu..ceea ce stiu e ca merg inainte si trebuie sa reusesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Buna fetelor!

Buna idee ai brunadria,vorbeste cu doctorul poate faci niste analize suplimentare sa vezi de ce nu se prinde,nu-ti scad sansele ci sapi sa vezi unde e buba.Bine ca te-ai programat deja pe 23 august
la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turqoise spune:

bruni si nu uita ca suntem alaturi de tine.din pacate asa e viata, nedreapta, de multe ori am impresia ca DD ne pune la prea multe incercari, dar C'est la vie, trebuie sa mergem mai departe si sa avem incredere ca intr-o zi ne vom indeplini visul de a tine o mogaldeata la pieptul nostru, pana atunci insa sa nu uitam sa ne bucuram de viata, de tot ce este frumos in jurul nostru.

corivio, am inteles ca tu vei face fiv+icsi la cluj??cu ce doctor??mult succes !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

Of of bruni lupta asta e tare dura citeodata si greu al naibii de dus. Stii insa cum se spune, ai pierdut doar batalia nu si razboiul, trebuie sa mergi mai departe

Mergi la inceput