FIV la Cluj 33

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petrutaf spune:

vestile nu sunt prea bune(cred eu):sac ovular de 0,55-0,6 cm ,ceea ce inseamna ca e prea mic si la aceste dimensiuni nu s-a putut vedea inca daca are sau nu embrion,repetam eco peste o saptamana

inca de la inceput am avut probleme, valorile la beta hcg nu au evoluat cum trebuie , de aceea nu stiu daca trebuie sa imi fac sperante

ET a fost in 19 matie cu 2 embrioni de 48 de h
rezultate beta hcg au fost asa
30.03 20.6
01.04 46.44
06.04 50.84
09.04 76.2
15.04 641.5 ( prima din coloana e data la care am facut analiza si a doua e valoarea beta hcg)

concluziile le trageti voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Cum adica petruta,nu e sigur ca esti gravida?
Eu nu ma pricep deloc la valorile alea,eu cred ca va fi bine pana la urma,mai ales ca ai transferat 2;trebuie doar sa credem in miracole vorba criademei
Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

petruta nu te descuraja.. sigur o sa fie bine, poate in faza incipienta se mai intampla sa se dezvolte mai greu ,dar ultima analiza beta pare aproape la limita fata de 9 04..
iti doresc din toata inima sa fie bine si saptamana viitoare la echo sa fie totul in regula..
ma rog sa ti ajute d zeu sa fie bine si sa ai un bebe sanatos..
doamne ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

cristina mulmtumesc de cafeluta..
sa aveti o zi frumoasa ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:


LA MULTI ANI !
sa fi sanatoasa si cu ajutorul bunului Dumnezeu sper sa primesti cadoul mult asteptat. Fie ca toate visele tale sa devina realitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



"La Multi Ani!" si multa,multa sanatate si eu iti doresc ca de ziua ta sa primesti bebelusul mult dorit .Distractie placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilicica spune:

Brunadria azi de ziua ta iti doresc din inima "La Multi Ani!" , multa sanatate tie....iar bebitului care e cu tine sa creasca mare si sa fie cuminte.
.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

georgi, cristi, lili va multumesc din suflet fete dragi..
si eu va doresc acelasi lucru si voua..
duminica frumoasa, am plecat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrutaf spune:

La multi ani Brunadria !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

dragele mele , va multumesc pt urari , eu am avut o surpriza pe cinste ,insula ,mare, vapor, soare,resto,tort , artificii , cadori ,prieteni ...
m am trezit din visul de azi si ma gandesc la ziua de maine , sper sa fie bine..

Mergi la inceput