FIV la Cluj 33

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Ale,ce mai faci,cum esti,simti ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


N-ai pentru ce,eu mai vreau sa fac IA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Mie nu mi-a iesit,dar am 2 cunostinte,ce le-a iesit IA din prima la dr.Micu;e drept ca ele nu aveau varsta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

Citat:
citat din mesajul lui FAMI

Buna fetelor,
tocmai m-am inscris si eu pe forum sa pot vorbi cu voi ca de citit din umbra am facut-o mai demult .
Eu sunt din Sibiu.Puteti sa-mi recomandati la Cluj un medic bun pt FIV ?
Eu am deja 3 IA la activ la Sibiu si vreau sa incerc in alta parte .


cu mare drag il recomand pe dr Micu. Il gasesti in fiecare zi de luni pana vineri la clinica de ginecologie. strada clinicilor. este super om, la fel si asistenta Marinela si embioloaga Stela. s-au purtat cu mine exemplar. are si cabinet pe sytrada cosbuc.
BAFTA! Dumnezeu sa te ajute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

un capitol nou nu mai face nimeni ?

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina3343



Ale,ce mai faci,cum esti,simti ceva?




va pup pe toate!

pai hai sa recapitulam.ideea e ca pot fi si false insa sper ca Dumnezeu nu ma lasa. Ma dor sanii. ma mananca pielea.pe burta si spate si sani. ieri am poftit o piersica de la un coleg. si sunt pe alta planeta. eu care sunt fff tehnica, atenta la volan, etc. acum zici ca sunt picata din cer. in rest constipata de la arefam, cu cateva vanatai ca iau tromboass si daca ma lovesc putin ma fac varza.
ce zici?
POOP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Ale,PARE F.F.BINE(stiu ca la sarcina te dor sanii).
Da Doamne Ale sa spargi gheata,cum a zis si Georgi(Georgi sper ca nu te superi ca ti-am zis asa)
Ale,tine-o tot asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FAMI spune:

Multumesc si tie Ale de sfaturi si Bafta, o sa fiu si eu pe aici sa aflu rezultatul despre tine ca tare sunt si eu curioasa.
Sa dea domnu' sa fie bine!!! Sa ne dai si noua celorlalte o speranta si puterea sa mergem mai departe .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

buna ...gata astazi fac pauza ....cristina suntem cam lenese...nani dupa masa ..hihi...noi si bebelusi dar lasa ca crestem si noi mari ...nu?

ale sa dea Dumneazeu ca semnele tale sa fie o sarcina te mai asteptam cu vesti
cristina nu te supara ca te intreb dar tu ce astepti? de ce nu faci IA sau FIV?si in legatura cu varsta ...esti in floarea vieti
FAMI bine ai venit...

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FAMI spune:

Merci de primire si daca tot m-ati primit asa frumos sa ciocnim un pahar ( :) noroc......, da,... noroc ca v-am gasit,.... ca altfel...o luam razna.
Sa va zic si de istoricul meu cate ceva : 4 ani de incercari, 1 laparoscopie, 3 IA si multe sperante ca toti medicii ne-au spus din prima zi ca suntem ok amandoi.Tocmai azi veni CM , asa ca ma pregatesc de FIV.

Mergi la inceput