FIV la Cluj 33

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

petruta ....stiu ca nu prea te alina cuvintele in momentul asat dar fi tare si increzatoare ....ai sa vezi ca ai sa reusesti

suntem alaturi de tine

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cris ....nu ne mai iubesti...chiar asa de rele suntem....vrem un capitol nou ca sa il umplem de reusit ca asta nu ne-a prea adus noroc

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Alinuta,eu inca pic de somn,si m-am trezit la 13,deh face omu' ce poate,daca de leganat bebici inca nu-i vremea...
Ba sa fie weekend-ul cat de mult,ce bine ar fi sa fie un nivel din ala de trai sa nu trebuiasca sa mergem la lucru' si numa' sa vedem lumea...,sa fim tot intr-un weekend continuu....
Ce sa-i facem daca nu ne-am nascutla Versailles...
la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Cum au iesit sarmalutele,cred ca bune,bunute langa un vinulet alb,eu odata am uitat sa pun cu sotu',orez in sarmalute,hi,hi,hi...,dar au venit prietenii la noi si au zis"ce sarmalute bune",cand le-am zis ca am uitat sa punem orez,au zis ca de-acuma asa fac si ei ha,ha,ha..
In orice caz de atunci punem orez mai putin.
Alinuta ai mai fost prin Cluj,ai prins cum s-a schimbat pe Eroilor?
E asa misto noaptea,plin de terase,lumini,si in fata la Matei Corvin e super fain,cu fantani arteziene mai mici,cu culori...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Alinuta,fetelor,cam ce filme ati mai vazut asa foarte bune ,ca mie tare imi plac filmele,mai putin alea horror,de groaza si cu crime.
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina ...am fost 4 zile de craciun si 3 de pasti dar in afara ca ne-am vizitat familionul nu am fost nicaieri

sarmalute fara orez....hai ca ale mele au si orez ...na nu vi ?te tot chem aici si tu ...nu spui nimic

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

Citat:
citat din mesajul lui saboupetruta

Bine v-am regasit!
aleDoamne ajuta sa se lase cu !

Din pacate eu nu am vesti bune!Pentru mine atat a durat "odisea" ! Sarcina oprita in evolutie!

pentru toate fetele si multa bafta!





Doamne! ce s-a intamplat? de ce s-a oprit in evolutie???
imi pare asa rau!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:


fetele!
imi pare asa rau ca am plecat din Cluj. Acusica am ajuns la Bucuresti si deja imi este dor de stradutele acelea enervante cu sens unic. :D

ma rog Domnului sa iasa bine si sa trag dupa mine muuuulte fete cu doua linii.

va pup si promit sa va tin la curent!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

petruta imi pare asa de rau pt tine..imi imaginez ce e in sufletul tau.. sa ti ajute d zeu sa treci peste si sa o iei de la capat
ale bafta! sa dea d zeu sa ai noroc sa reusesti!
cristina, alinutahu vorbaretelor, vad ca voi sunteti optimiste !bravo!
georgicule ai inceput intepatul? doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Doamne ajuta ale,sa-ti iasa II,ca eu ,d-apoi voi si sa ne tragi pe toate dupa tine!
Alinuta,poate mergi data viitoare,chiar merita sau mergem
Brunadria,acuma-s vesela,azi maine voi fi si eu cu morcovul,asteptand testul II
la toate

Mergi la inceput