Comori de nov-dec 2004 (204)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

OTILIA, ti-am spus eu ca ai memorie de elefant! Eu pe Ana o tin minte la ziua ei cand i-a ridicat prietena ta rochita si ramasese in poponeatza goala!!!!!!!!!!!!! Tareeeeee!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

Mirandolina ........superb, ai facut o treaba minunata, felicitari
la cat de tare ne-ai umplut sufletul... a meritat fiecare efort, esti super
doamnee ce amintiri, ce memorie ai oti,eu nu ami stiu ce am facut ieri daca ma intrebi cu ce e imbract fimiu azi habar nam( shh sa nu spuneti la nimeni ca eu l-am imbracat)
saptamana viitoare tragem o plimbare la Sighet, si acum sa aflu ca sunt intalniri in bucuresti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Super montaj, felicitari!

16+ si mamica de Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Ha ha Ioana, la vremea aceea Fulgu si Andra au selectat poza ei in puta goala pentru albumul de la un an. Mai era si putin albastra ca deh grasunica avea mai mereu nevoie de albastru de metilen .
Ana vorbeste bine de tot norvegiana. Acum ne si traduce norvegiana-romana sau uneori cand vrea sa impresioneze mai baga si un cuvant in engleza furat de la prietenii ei englezoi. De ziua lui tacsu, pe 11, ne-au venit in vizita doua familii prietene, ambele mame romance, Thea si Jack erau si ei sarbatoriti. Jack isi primeste cadoul si sora lui Olivia, exclama ceva. Vine Vlad si il intreaba, "ce ai primit Jack", la care Ana "it's a jumper" (sigur a auzit de la Olivia). Mai tarziu o aud intrebandu-l pe Neil, tatal lui Jack "is this yours?" , m-a facut praf grasunica mea .
Alexa, adevarul este ca m-am dedicat Anei in primul an, avantajul primului copil (desi noptile le mai pierdeam uneori lucrand).
Pe Silviu il tin minte cum a refuzat el sa manance borcanasul la Gradina Botanica, iar tu erai fericita ca Ana a mancat tot tot. De multe ori cand face Elisa fite la mancare si tine falcile inclestate imi aduc aminte ca tu ii dadeai mancare in somn asa ca eu nu ma pot plange de Elisa prea mult.

Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) si 24+ Iulia Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

da oti de borcanasul din gradina botanica imi mai amintesc si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Noi nu mai plecam wee asta la Moreni desi e balci, pe motiv de ploaie dar recuperam wee viitor de 1 mai cu un gratar, e si ziua de nastere a lui tataie, chiar pe 1 si a soacra-mii pe 25 aprilie, asa ca avem ce sarbatori la iarba verde.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

Hai MIRIA
astazi este programata la cezariana, multa putere, nastere usoara refacere rapida si bebe sanaos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

La multi ani!!!! tuturor sarbatoritilor de azi care poarta numele SF Gheorghe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:


sarbatoritilor de astazi!

Nastere si recuperare usoara Miria! Sa fie voinicul sanatos si intalnirea fratiorilor placuta!


Apropo de nasteri, si Jasmine a nascut de curand. Raducu are un fratior , am citit in lista de la odiseea de martie-aprilie.

Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) si 24+ Iulia Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

NASTERE USOARA, MIRIA!!!!!!!!!!!!!!! Bebe sanatos, papacios, necolicos!

La MUlti Ani de Sf Gheorghe!!!!!!!! Sa petreceti frumos in familie alaturi de cei dragi!



Mergi la inceput