FIV in Ungaria 102

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

Multumesc ptr.gandurile bune,vom vedea azi cati vom transfera.Imi pun tot felul de intrebari,mai exact daca nu imi transfera 3,ce vom face cu unul.Oare se poate congela doar unul?
Va mai dau o adresa de skype a d-nului Robert de la Korall: srvastag
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Pamy bafta la ET! Da Doamne sa ii puna pe toti 3 si sa fie lipiciosi!

Pupici

Dumnezeu si Maicuta Domnului au grija de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

bafta pamy, sa-i iei pe toti acasa!

fetelor, eu nu am vesti prea bune, am fost azi la eco si am un chist pe ovarul drept de 3,7 cm; voi mai face o ecografie vinerea viitoare, poate dispare pana atunci sub AC

am inteles de la doctorita la care merg aici ca se poate face si puctionarea lui inainte de inceperea stimularii; a facut cineva asta? stiti cumva daca dr kovacs face asta? ii voi scrie si lui sa vad ce zice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:


crisis81
LA MULTI ANI TEODORA ! sa cresti mare, sanatoasa si cuminte. Sa-i aduci numai bucurii mamei tale si fratiorului tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

fetelor, va multumesc pt urari! aseara am dat bir cu fugitii si am adormit cu ligheanul in brate-greturile!sunt, intr-adevar, in al noualea cer!

pamy, vai ce ma bucur! sa stai cuminte azi!

tabitha

isa, ce fericire, 3 bobocei! va inkipuiti ce e in salonul lor? asta da, mama eroina!

Adi 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Adi, felicitari! Sper sa-ti calc pe urme.
Isa, WOW! Ce feumos!! Sa-ti traiasca!
Timea, o intrebare am: la cate zile ti-a dat dr sa faci ovitrelle? Te intreb pt ca eu mai am o jumatate de fiola de ovitrelle deschisa pe 15.04 si nu stiu daca sa o mai folosesc sau nu.


incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

Corina_anam: in mai, deocamdata stau si astept menstruatia dupa care incep monitorizarea foliculilor, nu ma agit prea tare... tu ce faci pana la urma?
pogonici: analize de z3 dpdv hormonal sunt relevante

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dent spune:

adaca,sunt super gazele tale (am o slabiciune pt baieti)si foarte reusit albumul!!!

crisis81,sa-ti traiasca fetita sanatoasa! Sa intelegem ca astepti un baietel? Cate saptamani ai? Sarcina usoara si la termen iti doresc!!!

Isa78,felicitari pt record...sa creasca mari si sanatosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

fetelor, mi-a raspuns dr kovacs si mi-a spus ca poate aspira chistul inainte de stimulare daca ramane la fel; ma bucur mult pt ca asta inseamna ca pot face fiv-ul in mai; m-am mai linistit, am inceput sa beau si niste ceaiuri de napraznic si cretisoara, sper sa ajute

oricum, ramane sa merg la o noua ecografie vinerea viitoare si vedem atunci ce se mai intampla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

roxi
ma bucur ca ti-a raspuns PK si ca e bine.
Mi-ai luat si mie o piatra de pe inima , vad ca nu este asa grav daca ai un chistulet acolo.
Isa
trei floricele pentru mamarutele tale.
Sa-ti traiasca si sa fie sanatosi.
FELICITARI !!!
adaca
ce mari au crescut???
Parca numai ieri era Rares micut sub bradul de Craciun.
Sa-ti traiasca si sa va bucurati de ei.

Mergi la inceput