Mamici prin fiv (13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Citat:
citat din mesajul lui elenada

Buna fetelor

Pusi maine repetam urocultura. Am emotii mari. Sper sa fie totu bine si sa fi scapat de pacatoasa de infectie.
Matei se simte bine mananca bine e vioi si nu a mai facut temperatura.
Ma bucur ca printesele tale merg cu placere la cresa.

Pupici fetelor


elena fericita de pitici pretiosi Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!




bafta pe maine!!!
eu azi termin antibioticul si peste 10 zile fac urocultura!

indiferent cat de mari sunt copilasi... tot grea este despartirea, adica plecatul la servici! Cred ca cele cu gemenasi avem un avantaj... ca raman puiutii impreuna si nu sufera atat! Si la cresa conteaza ff mult ca se au una pe alta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Si noi pe aici am foarte mult de lucru si imi imart timpul intre Sofi si acte plus ca m-am apucat de invatat pt experti, am pasat 2 ani examenul trece timpul in defavoarea mea.Am noroc cu Sofiuca ca este cumninte se joaca singura foarte frumos cat sta in casa!

Pussi ma bucur ca fetele sunt bine la gradi!Cred ca ai dreptatae avantajul gemenilor se simt in siguranta una langa cealalta!Sper sa-ti iasa bine analizele!

Ella si noi folosim tot nenedent de pe la 9-10luni, intai cu degetarul, apoi cu periuta pe care o schimb destul de des max 3sapt pt ca o roade, perita am tot incercat cam toate firmele cel mai mult mi-a placut cele de la lacalut activ.De ce ii dai zymaflour?Stiam ca trebuie sa-i dai pana la 18ani in fiecare zi si daca nu i-ai dat o zi este ca si cum nu i-ai fi dat deloc eu si apa plata o caut pe cea mai putin imbogatita cu fluor are multe efecte negative pe termen lung o sa caut sa-ti dau cateva articole pe care le-am salvat in calculator.Sanatate multa puiului!

Cris zici ca vi in ro in mai poate organizam o intalneala cu bebelusiii prin heratrau!

Daria bine ai revenit!Pozici noi pozici noi vrem!

Elenada tinem pumnii pt Mateias sa iasa analiza perfect!gemenasii.

Ciarli vesti despre voi vrem, sper din tot sufletul ca ati scapat de problemute si matele tale si nepotica!

Gata placintica ma duc la bilanturile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_72 spune:

Madalina multumesc pentru raspuns . Stiu ca parerile sunt impartite in legatura cu Zymafluorul....unii medici spun ca e ok , altii din contra ...nici nu stii ce sa crezi . Eu am avut probleme cu dantura , de cand ma stiu...si am zis ca macar Tudor sa fie ferit de astfel de probleme. Nu stiu daca am procedat corect sau nu...vom vedea...acum ce sa zic...si daca ai ceva articole legat de asta, te rog sa-mi trimiti si mie. Multumesc frumos ! Si bafta la bilanturi ( si eu fac acelasi lucru si stiu ce inseamna )

Ella , mami de minune Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delfi spune:

salutare fetelor, scuze ca intru asa rar, pupici la toata lumea si nu uitati sa votati pentru alocatii mai mari pe
www.alocatia-copiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Buna fetelor

Multumim pt gandurile bune. Din pacate nu am reusit sa ii recoltez azi lui matei urina pt ca nu a vrut sa faca pipi cat a mancat apoi atat s-a jucat s-a agitat ca a dezlipit punguta si a curs in pampers si ca sa fie treaba buna a facut kk pe punguta mea. maine incercam din nou. poate avem mai mult noroc. maine o sa il tin in brate pana face pisu ca sa ramana punguta la locul ei.

Va pupacim


elena fericita de pitici pretiosi Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

Va pup gagici,

Noi suntem bine amandoua, Slava Domnului!
Nepotica mea e in continuare sub supraveghere medicala (analize - nici nu mai are vene mititica, din 2 in 2 zile si de asemenea ecografie la 2 zile pt monitorizarea chistului de pe ficat), in continuare perfuzii cu antibiotic. Mi se rupe sufletul de ea. Azi i-au scos firele, operatia este pe toata burta de sub buric pana intre coaste. In principiu e mai bine, dar tot nu am rasuflat usurati.

Va pupam pe toate si pe toti si ne auzim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

Ciarli multa sanatate la nepotica.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Ella uite aici despre fluor, vezi ca sunt 4 capitole da in cautare pe acest blog fluor si iti va arata toate postarile!

Va pupacim pe toate si bebeiii din dotare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_72 spune:

Multumesc mult Madalina
Asa cum am mai spus...parerile sunt impartite. Ma gandeam ca ceva bun exista totusi in chestia asta pentru ca altfel nu s-ar da Zymafluor la femeile insarcinate. Eu nu am luat pentru ca nu am stiut , am aflat foarte tarziu... In fine....

Ella , mami de minune Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Ciarli sper ca nepotica este mult mai bine acum.
Doris ce maricel sa facut Matteo,frumusel foc.Cum va descurcati?Spune-ne mai multe depre voi.
Elenada ai reusit sa repeti urocultura?Cum te descurci cu pui,ai pe cineva sa te ajute?
Mada mi-ar face placere sa ne vedem.
Acum sa dau o strigare sa vad ce mai fac mamicile nostre si fivuleti ca vad ca nu prea mai dati semne de viata.
Monica_Elena,Adaca,Moniland,Amzu,Denisa,Delia,Lachione,Andicu,Sherita,Ginger,Cellu,Diana,Kla,Xrysya,Andrada,Carmendu,Bianca,Avalon,Nusy,Micky,Liana,Lorelei,Laura,Bety,Aniast si pentru toate mamicile fivoasece mai faceti?Ce mai fac pui vostri?
Pupici

Cristina deBianca Maria 4.03.2008

Bianca
Sunt fetita mare

Mergi la inceput