Magnifice Senioare-La multi ani,Bruni! (94)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns menics spune:

Citat:
citat din mesajul lui luminita42

Citat:
citat din mesajul lui samira33

lumi,dieta ta poate fi transformata cu succes si in mod de viata.



ai mare dreptate, eu zic dieta..dar nu e o dieta..incerc sa fac ceva care sa tina pe termen lung..

am inceput acum 2 ani, cand am scapat de vreo zece kile, dar incet incet am cam uitat, am mai scapat la sarat, la grasimi, la bere si vin :-), dulciuri...asa in timp, pe urma stimularile ...acu si eu si barbatu' vrem sa ne intoarcem la vechile obiceiuri dar... e cam greu, la inceput..oricum acum trebuie sa reduc doar 1-2 kile..


lumiii
azi dimineata pe cantarul lui G aveam 58 de kg..woooooooow nu se poate... nu pot sa cred de la 55.5???
G ma alinta Buretel ca-s pufoasa.. cica sa nu mai slabesc.. ca e mai bine asa.. dar nu ma simt bine.. si vine plaja... gata si eu cu rasfatul ... sa vezi ce schimbare de dieta bag.. de maine... fripturica cu o salata mare si atat la pranz...
off, na ca ma tot miram eu ca nu pun pe mine...




Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Citat:
citat din mesajul lui menics

Citat:
citat din mesajul lui luminita42

Citat:
citat din mesajul lui samira33

lumi,dieta ta poate fi transformata cu succes si in mod de viata.



ai mare dreptate, eu zic dieta..dar nu e o dieta..incerc sa fac ceva care sa tina pe termen lung..

am inceput acum 2 ani, cand am scapat de vreo zece kile, dar incet incet am cam uitat, am mai scapat la sarat, la grasimi, la bere si vin :-), dulciuri...asa in timp, pe urma stimularile ...acu si eu si barbatu' vrem sa ne intoarcem la vechile obiceiuri dar... e cam greu, la inceput..oricum acum trebuie sa reduc doar 1-2 kile..


lumiii
azi dimineata pe cantarul lui G aveam 58 de kg..woooooooow nu se poate... nu pot sa cred de la 55.5???
G ma alinta Buretel ca-s pufoasa.. cica sa nu mai slabesc.. ca e mai bine asa.. dar nu ma simt bine.. si vine plaja... gata si eu cu rasfatul ... sa vezi ce schimbare de dieta bag.. de maine... fripturica cu o salata mare si atat la pranz...
off, na ca ma tot miram eu ca nu pun pe mine...




Manu




aoleo manule, acu o sa incepi si tu ca mine...! hai ca se duc nu-s multe ! oi fi mancat poate mai sarat zilele astea, sarea retine apa, un kil poate fi numai apa..zic io experta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

salutare tuturor....vad ca nu numai eu am probleme cu cateva kg in plus

la mine cea mai buna dieta este sa nu mananc dupa ora 18 ....na bine si sa nu mananc dulciuri ....si de obicei am rezultat destul de bun cam 2 kg pe luna si nici un altfel de efort nu fac
iubesc chipsul si alunele in timpul filmului
dar vine vara asa ca haideti sa slabim

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinutahu

salutare tuturor....vad ca nu numai eu am probleme cu cateva kg in plus
la mine cea mai buna dieta este sa nu mananc dupa ora 18 ....na bine si sa nu mananc dulciuri ....si de obicei am rezultat destul de bun cam 2 kg pe luna si nici un altfel de efort nu fac
iubesc chipsul si alunele in timpul filmului
dar vine vara asa ca haideti sa slabim
buburneak


daca stau sa ma gandesc..normal..excesele strica...cum naiba sa mananci daca nu ti-e foame?...doar asa ca sa nu stau degeaba??..asa imi trebuie... si eu la tv...am tot ciugulit cate ceva...
haideti sa slabim....



Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

mencsi

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

revin imediat ...merg putin la cump ca mie gol frigiderul ...si ghiciti ce o sa cumpar SALATA VERDE si o sa fac salata cezar

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinutahu

revin imediat ...merg putin la cump ca mie gol frigiderul ...si ghiciti ce o sa cumpar SALATA VERDE si o sa fac salata cezar

buburneak



Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

am sosit ....am gasit tot ce imi trebuia iar deseara cina va fi salata cezar cu piept de pui

gata renuntam lasi mancam sanatossi facem mult....cea mai buna cura

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

hello!
alinuta ai mp.
elly,multam de lista!

ce diete,soro? si bb ce face? foamea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna fetelor
Am reusit si eu sa intru, azi mi-a venit seful, asa ca saptamana asta mai greu cu intratul pe forum.

Azi mi-a venit CM, deci Ellyshor sau Galli modificati si la mine, azi ziua 1 CM. Pot spune ca am fost ceas.

Din ziua a-5-a incep sa iau Clostibelgyt, pe care inca nu l-am cumparat. Sper sa nu constat ca nu se gaseste.

sami super plan pentru week-end, chiar daca nu poti pleca dimineata. Petrecere frumoasa!

Va pup si ne auzim mai pe seara

Dumnezeu si Maicuta Domnului au grija de noi

Mergi la inceput