FIV 271

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

buburuza felicitari si din partea mea ..sa ai o sarcina usoara si sa fie bebe lipicios..sau...lipicioasa, sau...lipiciosi cum vrei tu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Bubu,

felicitari inca o data si sper sa am si eu rabdarea si vointa de care ai dat tu dovada.
Sunt convinsa ca Dz. e alaturi de noi toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steff77 spune:

Felicitari, Buburuza. Si tie, Yarinna. Pana la urma primavara asta vad ca e roditoare pentru noi.
Anca, eu mi-am transferat embrionii de la dr. T la Giulesti. Este o procedura de urmat, se semneaza doua hartii intre clinici... Teoretic nu ar trebui sa fie probleme. La Giulesti mi-au spus ca in loc de 3 embrioni (cum mi s-a spus la Genesis) era unu si ala mort. Asa ca mai bine ii iei de acolo decat sa dai 1200 euro pe un transfer indoielnic. Parerea mea... Bafta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

speranta activeaza-ti pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Monaramona cred ca l-am activat.... sper!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda82 spune:

Felicitari BuburuzaL am zis eu ca voi o sa ne sustineti cu bebei la purtator!!! Sa nu ne uiti! sa nu stai numai la odisee, ca in lupta grea voi cele care reusiti sunteti ca o luminita de la capatul tunelului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Buburuza felicitari,sarcina usoara si bebe sanatos si la termen
Bruni,astept vestea cea mare si de la tine

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

anda vreau sa vin si eu cu tine..sa terminam deodata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

speranta l-ai activat uta-te ti-am lasat pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Bruni eu am avut o viata normala, dar fara batai de cap, de data asta!!!Daca iti mai amintesti, eu am facut transferul in ziua de Pasti, asa ca n-am putut sta linistita in patut ca am avut o multime de musafiri, care bineinteles ca nu stiau ca eu am facut fiv. A doua zi de PAsti am fost noi in vizite si dupa aceea m-am cam odihnit pana in weekend cand am plecat la niste prieteni si chiar ma agitam pe acolo cu un copilas de 2 anisori care s-ar fi jucat intr-una cu mine. Iar saptamana asta am mai iesit cate putin la plimbarica, ca doar nu pot sta numai in casa. In rest, am mancat normal, cu toate "porcariile" de Pasti cu tot, atata doar ca n-am baut sucuri deloc. In schimb, am baut multa apa si lapte caldut. Altceva, n-am facut nimic deosebit...Hai ca trebuie sa se prinda si al tau!!!

Mirelus bine si faci! Pai ai mai vazut tu buburuza fara buline?!

Yvonne eu toate procedurile le-am avut la clinica U. Z. din Leuven, Belgia cu prof dr Thomas D'Hooghe, un om extraordinar.

Moshulik iti multumesc de compliment, draga mea! Cu siguranta n-o sa te plictisesti, la ce paranoia sunt...de pe acum incep..

Bytzi draga, pai ar fi cazul sa reusesaca odata si "vechiturile"!!!

Monaramona vineri o sa vedem daca e unu sau dai lipiciosi!

Spernata ne este usor, dar Dumnezeu iti da putere si rabdare. Ai sa vezi!!!

Anda pai cum sa va uit? Never ever!!! Ramane locul meu de suflet!!!

Fetelor va multumesc inca o data tuturor pentru sprijinul vostru si pentru cuvintele voastre frumoase si pline de bunatate!!!Conteaza enorm! Va pup cu drag!!!

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput