Dansez pt tine - 9 (2)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

ce surpriza!!
mai fain asa..

edit: rumba, parodie si electric boogie
si va fi si sezonul 10




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Andreea & Antonio au fost pe primul loc, Iuliana & Grigore pe 2 si Morosanu & Magda pe 3.
Nu va mai fi duel si se va dansa rumba, parodie si electric boogie.
Noapte buna, fetelor si vise placute !

PS- Nu voi putea vedea finala, din pacate.
Voi afla cum a fost insa, citindu-va pe voi, la revenire.




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Anina, pleci si tu in Mexic?

noapte buna fetele!

ps. Motanik iar n-ai facut prezenta aici! unde umbli?




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

As vrea eu, Mihaela !
Dar merg, doar pana la Buzias cu dulcineea mea !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Buna fetelor! Eu sunt cobza, am sarma ghimpata in gat nu alta, nu pot sa inghit, temperatura cand creste cand scade, sunt pe antibiotice...aseara m-am chinuit zdravan sa rezist panala final dar de tinut si laptopul si ritmul cu voi nu se mai putea pune in discutie.

Cel mai tare m-a bucurat ca a ramas Grigore in concurs. Nu puteam compara celebritatea lui Botezatu cu a Iulianei, nici faptul ca Liuba traieste din dans ca job cu lipsa oricarui talent la Grigore caci diferenta intre cupluri era imensa. A mers mai departe cine a avut mai multa nevoie de ajutor si cred ca e corect asa. Mi s-a rupt sufletul cand am auzit cum la 16 ani muncea sa isi intretina fratiorul. Alti baieti la 16 ani experimenteaza probabil prima iubire sau bat discotecile si copilul asta ingrijea alt copil, fara sa aiba cine il ingriji si pe el la randul lui. Groaznic. Sper sa castige premiul cel mare...nu-mi pasa cum danseaza, am vazut ca se straduieste, nu poate mai mult, nu e talentat...nu e doar un concurs de dans, ca daca era asa aduceau alti concurenti, din randul celor priceputi la dans si fara astfel de probleme.


Mai departe m-am bucurat f mult sa aud ca mai exista un sezon din toamna. Ca nu stiu cine spunea acum aprox 2 luni ca asta e ultimul. Super, imi place mult emisiunea si ar fi fost pacat sa renunte la ce audiente au mereu.

Am ras la tiganescul lui Morosanu, dupa ce ca saracul e asa urat i-au mai pus si mustata aia :)) Lui Bote nu i s-a potrivit deloc tiganescul, s-a vazut din nou cum juriul il pupa in dos ca doar nu trebuia sa fii expert sa vezi ca nu era deloc in caracter si nici nu s-a miscat f tare cu exceptia finalului. Antonio e simpatic foc si o surpriza frumoasa per ansamblu mi-a oferit Andreea Spatar de la care ma asteptam la figuri si fitze dar a muncit, si-a vazut de treaba, nu s-a plans, bravo ei.

Mi-au placut musicalurile, Romeo si Julieta a fost sensibil dar intr-adevar cam aglomerat, nu au dansat nici impreuna cei doi.

In fine, o seara frumoasa. M-am bucurat sa ii revad pe piticii de acum cateva sezoane, pe Stefanel nu l-am recunoscut, wow, ce baiat mare si timid era acum, ce pustiulica vorbaret acum cativa ani.
Scumpica foc Andreea, fetita cu proteza, care a dansat excelent.


Ah, ca o barfa mica, ce fatza a facut Bote cand a vazut mesajul de la Bianca!! :))) Imi pare rau ca nu l-a lasat Banica sa comenteze un pic.


Imi place din ce in ce mai mult ce face Edi din baletul emisiunii, parca sunt bagati in priza dansatorii aia. Si ce costume faine si muzica mereu super, un adevarat spectacol. Mi-a placut si melodia lui Banica, of sper ca anul asta sa ajung in dec la unul dintre concertele lui.


Gata...tin pumnii stransi pt Grigore sa iasa pe primul loc. Si ne vedem vineri! Va pup si scuze de mesajul lung.



--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11

Liuba o sa ia cel putin premiul juriului, sunt sigura de asta... poate si cel de popularitate!




Mihaela, mami de Andra - 29 martie 2008

Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor



Am zis ca plec dar citind ce ati scris, trebuia sa zic si eu repede. Eu cred ca premiul de popularitate il ia Morosanu. Ala de la juriu cred ca Bote, doar nu l-au scarpinat degeaba doua luni.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput
Mergi la inceput