Goldie Pants - 40

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iaste maxim esclus sa mi se mai urce ceva la cap am mansarda okupata, nemik nu mai are loc acu io stiu ca ai avut mari perderi din cauza sustragerii de delicatesuri da daca nu stai bine cu sistemili de supraveghere ca sa faci ?? asta emaine poimaine mai perzi ceva io cre ca trebe sa schimbi paza, alarmili,schimba cainii daca trebe
despre ce viziuni vorbesti?? poate vrei sa esplicitezi, pls espliciteaza pentru noi, ignorantii, si espresia "a te da dupa visin"
crezi ca delicatesurili tali sau torturi sau cum vrei tu sa le zici plastic sau neplastic ar fi la fel de solicitate daca ar fi facute doar din cirese??? io stiu raspunsu deja

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:


Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

mj, nu te juca. Sigur ai informatii despre ceva baeti de la o inchisoare de maxima securitate, care vor sa se evadeze in decor.

mey mj ai mare griji ca acu ma uit la BN si cica www.youtube.com/watch?v=ibsm_k8akyE&feature=related" target="_blank">baietii astia au evadat e periculosi rau si se indreapta spre o insula

Citat:
ma intreb daca iona stie de treaba asta..

stiu mey lisa si nu ma deranjeaza ca-si tine comenturile www.youtube.com/watch?v=34ywY68Qh50" target="_blank">in the closet

http://api.ning.com/files/IP6T9fK7m8ruv4oW1ffw-pRa1nIHv3hEKdeEBcPojHLWPHE90kT7KVnFNTuzv81mWv*tWcc7AM8*oQ5IM4-8J3XxaA*Mkrtu/17Of510V11.gif ...... cafeaua de dimi

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey sustragerea la delicatesa aia nu mi-a produs mare paguba in buget ma repliez din altele cu mult mai mare trecere la publik nu toti dau play-replay la aceeasi delicatesa altceva...nemik ce nu se poate inlocui n-am de pierdut
traduceri la cerere nu fac cine vrea sa preceapa, precepe ca doar toati suntem acilea masterande, doktorande...sau..cel putin asa se dau unili da daca oferi ceva la schimb...pot face o esceptie
delicatesili mele le fac tocmai pentru a avea cereri maxime acuma ..nush ce ingredient produce dependenta pt fiecare in parte da iaca mie cereasa imi place maxim din partea mea, no problem sa fie tortul facut numa din cirese da na...cleentul nostru , stapanul nostru sau cum s-o zice

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play-replay la delicatese...ha?


iaste oxigen mey, pentru o mai buna oxigenare, si implicit o gandire mai limpede

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

daca nu vrei sa faci traduceri nu-i bai, probabil ca

Citat:
nu ai cu ce te prezenta sau n-ai destul self confidence


e bine ca am aflat ca ma invart intr-un cerc de telectuale habar n-aveam mey daca nu-mi ziceai e clar ca trebe sa-mi revizuiex comportamentu

Citat:
duamne mey nemik nu mai e safe pi lumea asta dak ati ajuns sa atentati la bunul mers al biznisurilor mele....sa-mi sustrageti delicatesili din laborator....sa le consumati pe axcuns inainte de lansarea oficiala

tu ai zis mey ca s-a atentat la bunu mers al biznisului, nu?? io cre ca perderile nu ai reusit sa le estimezi inca .


ionaaaaaa unde ai sechestrat mey atata popor duamne fereste daca nici aia nu mai rezista e clar ca nu se ezista esploatatoare mai mare ca tine, acu daca ai epuizat baetii ai trecut si la empersonatori la cat mai multi mey cre ca trebe sa-ti refaci efectivele nu? fara numarrrrrrrrrrrrrrrr


oooooooooooooo sar'manusitili mey



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

miss DD

bag de seama ca s-a rarefiat oxigenu la voi de cand e play-replay la mine

mey iona a rapit toti baietii liberi????

nu-i bai...ca eu vreu unu din aia ocopati...langa rainbow-ul meu asa ghini sade un cer senin...

nu prea inteleg ce e cu 'telectualii, nici cu visinele.....ce sa mai vorbesc de delicatesi, si nu precep de ce e oxigenu delicatesa ....neuronu e de vina....probabilemente oboseala, si nivelu ridicat de oxigen de aci din depresiunea colinara

nu-i bai, nu ma plang..atata vreme cat iona are aluni plantati si baietii la ea pa palntatie

era sa uit! am inteles bine, traim vremurili in care alunii fac visine??? sau visinii dau flori, frunze si alune??? mey...era clar, la ce traiesc eu in ultima vreme, ca e ceva putred in danemarca, sa nu zic norvegia

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

www.youtube.com/watch?v=nlIrsZKZR9A" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=kne9JS0eIRc" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=vnMqkZmuEC0" target="_blank">




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

daca nu vrei sa faci traduceri nu-i bai, probabil ca
Citat:
nu ai cu ce te prezenta sau n-ai destul self confidence

nu probabil ca din acelasi motiv pentru care tu n-ai vrut sa-ti expui analiza "de mare arta"
Citat:
tu ai zis mey ca s-a atentat la bunu mers al biznisului, nu?? io cre ca perderile nu ai reusit sa le estimezi inca .

am zis ca s-a atentat, nu inseamna ca s-a reusit mare lucru prin asta pierderile sunt atat de nesemnificative incat nu merita sa-mi bat capul cu ele le acopar din rezerve
Citat:
eu vreu unu din aia ocopati...langa rainbow-ul meu asa ghini sade un cer senin...

mey cum se face ca atunci cand era liber baiatu cu nume de cer nu va interesa pe niciuna ha???? pai da, e limpede ca cristalul ca baietii mei sunt mai stralucitori si mai fromosi cand se invart pe langa mine doar sunt sursa lor de happiness si energie dar ca sa stii ceva what you see is what you get adik...
si nu stiu de ce nu precepi ca oxigenul acesta iaste o delicatesa nush pa unde erai tu si ce aer respirai cand noi ne faceam plinul mi-e frica sa ma gandesc ce reactii vei avea cand vei dexcoperi noile delicatesi da asta va fi probabil peste vreo cateva luni pana atunci da-i play replay la oxigen si ai sa te lamuresti singura de multe


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

iaca si neste defilari de maaare arta







www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey parpal ce zice mey Blackshirtu tau sa-i give in to him??? ha?? mey sa nu insiste ca pana la urma, te pomeni ca vreuna cedeaza si ii da baiatuluice are nevoie

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput