Goldie Pants - 40

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza fetili

miss DD poate nu ai observat dar zilele trecute am servit o delicatesa...insa am uitat sa specific ca era special pentru tine tot se poarta personalizarili
asa ca trebe musai sa faci analiza pe versuri iete acilea tematica





www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta


mey fetilor,io am ajuns la concluzia ca de fiecare data cand vorbiti de proces inseamna ca e maaaareee plictis la voi acasa si aveti nevoie de diversificare si cum baietii mei e cei mai HOOOT......
dedicatie pt.lisa si parpal



si un esemplu de neglijenta


oana cu coloarea inca n-am luat o decizie dar limonada pot sa-ti fac numa sa-mi tremiti ingredientele

doameeeee mey mj ce de flori ca nu mai gaseam unde sa scriu mesaju

JoAnn

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

cum adeka mey??? mi-ai dedicat-o mie? ti-a soptit cineva ca io as fi perfect lover???
promit sa fac un comentariu de zile mari da ce imi iese la biznisu asta? ha???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey mj, dupa ce ca m-am gandit ca ti-ar placea tie in mod special doar tu esti singura miss acilea cu loveru in sus si in jos ..acum imi ceri si ceva la schimb? duamne, da acilea nu e biznis mey ce vrei sa-ti iasa mai mult decat o delicatesa ca asta moca???

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey delicatesili astea daca iaste in meniu meu zilnic sa zice ca nu mai e delicatesuri nu??? daca nu primex nemik keep comentariu in the closet treaba ta, e o analiza de mare arta
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ce meniu zilnic mey ma aburesti tu acileaiaste esclus pt ca e rateta noua implementata in cadrul firmei mele da daca tu acum...dupa ce ti-am servit-o cu jenerozitate mai vrei si ceva la schimb pt analiza atunci....na...treaca de la mine am sa dau comanda speciala de o noua delicatesa for the one and only miss DD pe care vei avea privilegiul sa o degusti in premiera mondiala
ce zici te bagi??? pariez ca va fi ceva fffff savurosss

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io una cre ca comentariu meu iaste mai pretios dacat doar o delicatesa(niminea nu a zis despre mine vreodata ca as fi vreo modesta), cat despre delicatesa de ieri ma jur ca o degustasem inainte sa o prezinti tu, acu ori ca ai lasat laboratoru dashchis, ori ca cineva a sustras rateta nu stu sa zic da a avut fix acelasi gust cu delicatesa ta, a fost fix identica si la feliar de la prima degustare am consumat-o non stop deci nu mai iaste delicatesa in afara de delicatesuri cu nemik nu ai cu ce sa esi la enterval??
"SHA'MONE!!!!!!"

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

duamne mey nemik nu mai e safe pi lumea asta dak ati ajuns sa atentati la bunul mers al biznisurilor mele....sa-mi sustrageti delicatesili din laborator....sa le consumati pe axcuns inainte de lansarea oficiala si sa deveniti addicted pe deasupra e clar ca tot ceea ce produc si am in posesie e MAXIM DA BEST (nici rabdare sa le scot pe piata nu mai aveti cre'ca trebe sa schimb sistemili de securitati)
deci di ce crezi tu mey miss DD ca comentul tau e mai pretios??? ha??? doar il faci pe baza...la adresa...si inspirandu-te din delicatesa mea chiar de zici tu ca de la atata consum n-o mai simti ca o delicatesa asa ca..... zi mersi ca ti mai delectez cu una moca....ca s-ar putea sa-mi schimb oferta si sa-ti solicit analiza pe text si la asta
tot ce pot sa-ti ofer in plus eeee .....let me think...o evaluare cu stele de la 1 la 5 la analiza ta ca nemik nu mai am de oferit, da nemik... restul e nepretuit doar nu aveai altceva in gand...nuuuu???

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

iona, asa vreau sa te vad...CU si PE LANGA baietii tai
in rest..yo sunt acilea cu BAD... ne plictisim si ne neglijam rau...da rau di tot




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:


mey lisa, ezemplu de neglijenta v-am dat acu vad ca tre sa va dau si de plictis




www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput