Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (71)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Carmen, imi place ca e usor (dar posibil sa gasesti si mai usor) si ca are tot ce ii trebuie.
Minusuri: pentru mine e important sa aiba roti mai mari (ar trebui sa merg prin zapada, sa trec calea ferata si alte borduri cu el, dar in acelasi timp sa fie si usor) si sa poata fi impins cu o singura mana (manerul sa fie unit dintr-o parte in alta)

*************************
Mihaela, www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqjvmdbi7dmy9q.png" target="_blank">23+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui CarmenAlbu

Ce parere aveti fetele de www.inglesina.com/en/collection/modular-systems/zippy-free-system" target="_blank">carut
Mersi

Leticia
Doamne Ajuta-ne!!!
23+ cu


E frumos, insa eu nu l-as alege din doua motive: manerul nu este tip bara si e mai greu de manevrat si rotile nu sunt destul de mari. Nu te supara, e doar parerea mea...




Alina, 26+ cu Aida Alexandra
Fetita mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina2005 spune:

Mihaela, gandim la fel
Alinutzo, ce mai faci?



Alina, 26+ cu Aida Alexandra
Fetita mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

Ce carutz?Unde e?vreau si eu sa vad :)

Laura 24+ cu Cristian Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grety_niku spune:

Buna delfinariu!

acum am reusit si eu sa intru pe net ca am avut super multa treaba pi la munci.
Multumesc frumos pt raspunsurile legate de prenatal. m-au ajutat mult.
Acum vreau sa va mai intreb ceva... ca zilele astea sunt tare intrebatoare. poti sa intrii in prenatal si la mijlocul lunii??? adik eu as vrea sa intru pe 14iunie. atunci cum se calculeaza? ma refer la cele 6 luni pt baza de calcul... de la 14 dec 2009 sau de cand??? neuronul meu singuratic azi nu functioneaza

20+ cu bebic rusinos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Si carutul delfinasului meu e asemanator, la fel manerul, mie mi s-a parut f usor de manevrat si e usurel...

Alina, stau, ma uit dupa o reteta de ciorba de verdeturi de primavara

Alina 23+ cu
gargarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

O sun pe bunica pana la urma, cand facea ea ciorba de asta de buruieni mancam numai asa ceva

Alina 23+ cu
gargarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina2005 spune:

Eu nu prea mananc ciorba si cand mananc, ma constip. Nu stiu cum se face, nu mi se pare normal. Daca nu mananc, ies si de 2 ori pe zi..

Hai ca am dat-o in bara, tu gatesti si eu vorbesc despre asa ceva. Scuze, spor la gatit!



Alina, 26+ cu Aida Alexandra
Fetita mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Fetele multumesc, incerc sa ma decid asupra unuia ca in 3 sapt merg la vinena sa cumpar carutul:-)! Nu ma supar deloc de comentarii am vrut pareri pro si contra.
Pentru mine pro este faptul ca se inclina complet 180 grade, are umbrela, e pana la 3 ani, are cos mare, se poate spala si se deschide si inchide usor si nu e foarte mare (pentru luat in avioane) Am lift din gatraj, si parcuri cu strazi bune deci rotile nu sunt relevante in cazul meu! Manerul de impingere insa ma pune pe ganduri! In Romania e mult peste preturi si nu au magazin oficial, asa ca va puteti interesa pe siteul oficial au si cu roti mari!

Leticia
Doamne Ajuta-ne!!!
23+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Stai linistita draga, nu sunt asa sensibila, intr-un timp eram mare borsareasa, eu mananc ciorbita de placere, dar niciodata nu m-a constipat, bine, eu fac mai mult ciorbe d legume, pui, vita... cele mai greoaie probabil incetinesc tranzitul... cu performante de 2 ori pe zi nu m-am putut lauda niciodata

Alina 23+ cu
gargarita

Mergi la inceput