Pufuleti de ianuarie - februarie 2010 (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

cris_mario

mamidepuiuti de ce doar o poza? Hmmm, pai zilele astea nu-mi mai face nimeni poze, fetele sunt mult mai interesante. Adevarul e ca avem in casa o intelegere tacita, eu fac poze si tati filmeaza, poza pe care v-am aratat-o e exceptia care confirma regula. E si recenta, de acum cateva zile, de-asta m-am mobilizat sa v-o arat.

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

Now, bring me that horizon!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

alexutzzza am vazut un tub de spray cand ii schimbi scutecul lui yannis...CE ESTE?
ce-mi place sa vad cum seamana baietii cu mamele lor...io asa zic:yannis tie iti seamana

cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze


asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_g spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

alexutzzza am vazut un tub de spray cand ii schimbi scutecul lui yannis...CE ESTE?
ce-mi place sa vad cum seamana baietii cu mamele lor...io asa zic:yannis tie iti seamana

cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze


asa creste Alex


da, da, si eu-s curioasa!! banuiesc ca e ceva de dat pe fund, ca nu-mi imaginez ce altceva...

mama lui STEFAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

cristies succes cu pregatirea botezului!sunt convinsa ca va iesi supercalifragilistic!tu esti intotdeauna cu temele facute

cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze


asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

danyelana tocmai azi nu ai intrat pe la noi?sper ca sunteti bine...
rebiana mai are mara mucisori?
arwen,tu?nu ne mai spui nimic?

cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze


asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

nush ce maimute vedeti voi...eu am o tanti cu fatza imbotzita si apoi o prinde calcatorul si o indreapta,o reclama cu o banca de celule stem;astea pe stg...iar pe drt o tanti mai plinutza[eu o suspectez ca ar fi gravi ]ce intreaba cu dreptatea si o reclama la LP...unde-i maimutza ca o caut disperata?...

cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze


asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_g spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

nush ce maimute vedeti voi...eu am o tanti cu fatza imbotzita si apoi o prinde calcatorul si o indreapta,o reclama cu o banca de celule stem;astea pe stg...iar pe drt o tanti mai plinutza[eu o suspectez ca ar fi gravi ]ce intreaba cu dreptatea si o reclama la LP...unde-i maimutza ca o caut disperata?...

cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze


asa creste Alex

maimuta apare cand si cand, se tot ruleaza reclamele alea...e o maimutza blonda, imbracata in rochie...n-am dat click sa vad mai departe...e acolo, fii atenta. bine, nu pierzi nimic

mama lui STEFAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

myky imi pare rau ca nu merge cu LM.,dar asta e...si cu LP e bine..ce a zis doctorul?important este sa creasca piciul...

cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze


asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_g

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

nush ce maimute vedeti voi...eu am o tanti cu fatza imbotzita si apoi o prinde calcatorul si o indreapta,o reclama cu o banca de celule stem;astea pe stg...iar pe drt o tanti mai plinutza[eu o suspectez ca ar fi gravi ]ce intreaba cu dreptatea si o reclama la LP...unde-i maimutza ca o caut disperata?...

cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze


asa creste Alex

maimuta apare cand si cand, se tot ruleaza reclamele alea...e o maimutza blonda, imbracata in rochie...n-am dat click sa vad mai departe...e acolo, fii atenta. bine, nu pierzi nimic

mama lui STEFAN

sar'na ...
ce face batranetea cu omul...nu mai merge atentia distributiva...

cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze


asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:

dupa cortina.

Cris mario.eu citeam din urma si cand sa raspund sau sa imi dau si io cu parerea hop..se schimba si capitolul..asa ca m-am lasat pagubasa.O sa incerc sa intru mai des...ca acum sunt la zi cu DC.

Sa va spunem ceva in legatura cu noi.
Matza mea are 6.450 la 3 luni mancam doar de la san, dormim in timpul zilei maxim 3 ore (azi a depasit limita 3 in casa ..si inca mai doarme si 2 ore jumate afara), in timpul noptii dormim cam 5 ore neintrerupt, apoi inca 3-4 ore...nici eu nu reusesc sa o invatz cu suzeta..desi am 3 in casa mai gustos e puminisorul..si mai nou degetul mare

Eu....mai am 5 kg de dat jos...nush cum, ca nu reusesc sa tin diete , defapt nu prea am reusit pana acum.

trimt...ca s-a trezit matza.

app am primit colajul....super, i-a placut si sotului
cristies.
am fost foarte emotionata sa vad toti pufuletii la un loc


31.12.2009 Roxi de Diana
Poze
Bebe Diana

Mergi la inceput