Semnalati probleme tehnice aici

Semnalati probleme tehnice aici | Autor: admin

Link direct la acest mesaj

Aici puteti semnala probleme tehnice

O zi buna Echipa Desprecopii.com

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luxe spune:

din nou: butonul care ma duce la ultimul mesaj...ma duce de fapt la prima pagina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery15 spune:

Buna
As vrea sa pun si eu un msg pe despre copii dar nu ma lasa imi trimite urm. msg :Nu poti pune mesaje in perioada de proba! Daca crezi ca este o greseala te rog sa contactezi administratorul!
Stie careva de ce primesc asemenea msg ca eu sunt inscrisa mai demult nu de acum.Ast raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Unde ai incercat sa pui mesaj? Pe ce ai apasat in meniu? (pasii urmati pana ti=a aparut mesjul ca nu poti posta in perioada de proba)



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery15 spune:

la mica publicitate -mobila-camera copilului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

De ce, daca sunt logata pe forum, cand fac clic aici: http://www.desprecopii.com/news.asp?ID=1426

imi cere sa ma loghez?

De ce, dupa ce apas linkul pentru logare si linkul pentru galeria mea: http://www.desprecopii.com/cover/albumphoto/igallery.asp, respectiv numele de membru: http://www.desprecopii.com/cover/albumphoto/folderview.asp?bid=&folder=Selene_Bunnx

(de ce BunnX, iar nu inteleg)

imi cere din nou sa ma loghez, ceea ce si fac:

Bine ai venit Selene_Bunny! Poti sa stergi pozele aprobate sau ne-aprobate DAR numai din albumul tau!

Albumul meu este... gol, desi am trimis de vreo doua zile doua coperti cu fotografia fetitei mele. Gol, in sensul ca nu apare decat pictograma de folder.

Am inteles ca trebuie sa fie aprobate de moderatori, am rugat-o pe mamagiuliei, in calitate de moderator, sa verifice, a spus ca primeste si ea erori de la sistem.

Ce se poate face?






Particip la bazaruri - periodic produse noi, nu uitati sa verificati!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Asa apare si la mine ca pot sterge poze doar din albumul meu.
Dupa cate stiu eu, pozele pentru coperta DC numai Admin le poate sterge si aproba, pe langa user. Moderatorii aproba doar pozele care sunt pentru albumul obisnuit.
Si bunnx in loc de bunny tot de Admin tine.

ps: am transmis informatia mai departe, la admin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iasmin08 spune:

Eu intalnesc o anumita problema (ma rog, e mult spus), dar daca la o parte din ea am gasit rezolvare, la restul nu.
E vorba ca mi-am setat clar, sa nu primesc notificare pe e-mail in cazul in care primesc PM. Cu toate astea primeam de fiecare data. Verificam mereu- in profilul meu aparea bifat ca nu doresc notificare prin e-mail. A trebuit pana la urma, ca sa nu mai primesc e-mail dupa e-mail sa activez un filtru in emailul meu, ceeea ce ma deranjeaza intr-o oarecare masura, ca poate se hotaraste Admin sa trimita un e-mail important si atunci nu il voi primi.
Si problema nerezolvata este ca desi in profil am activat sa nu apar online, eu totusi ma vad de la o posta online in listele prietenilor.
Cum se poate rezolva?

Iasmin, mama de strengar de 8 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luxe spune:

Citat:
citat din mesajul lui luxe

din nou: butonul care ma duce la ultimul mesaj...ma duce de fapt la prima pagina




revin la mesajul de mai sus.....ar trebui sa fac eu ceva si nu stiu ??? Un sfat, ceva ?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

S-a "lipit" trifoiasul de mine: [17628][7368][54203][92350][86372][45648][78389][40748][59665][136]

Microsoft VBScript runtime error '800a0006'

Overflow: 'cint'

/forum/raspunsconcurs.asp, line 73


Pene colorate... cate putin din toate!

album
gradina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Se lucreaza azi la forum ??? Ca se blocheaza una`ntr`una paginile

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput