Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (67)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalala13

racusor e aspenter medicamentul si intr-adevar e pentru circulatie(iau si eu). ai grija si drum bun!

io ma pregatesc de eco..uuu..ce emotii am

----------------------------------------------
my somebody....

23+ cu

Doamne Ajuta sa fim bine pana la capat!


mercic bafta la eco!!

tu ce simptome ai de ei medicamentul asta pentru circulatie?

ma ingrijoreaza putin faptul ca ma dor picioarele seara si mi se si umfla...posibil sa fie de la retentia de apa, dar poate si de circulatie..am doar de cateva zile simptomele astea si nu i-am zis inca doctorului (dimineata am uitat). daca persista o sa il sun neaparat....

Bulina 26+ cu poznas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

Carmen,ce lucrusoare dragute,si ce frumos le-ai asezat tu acolo.Cred ca te-am vazut la TV, sau poate te confundsorry

Catalina 20+
Catalin(04.03.1998)&Robert(13.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Buna dimineata fetele,

Carmen ce lucrusoare dragute!!m-am topit dupa rochite!!!!DAR burtica unde e????
sa stii ca si eu te-am mai vazut undeva,dar nu-mi dau seama unde...

Ramo,am vazut o fetita dulcica

Dragaica,Sheri si Cris86 ,voi ii simtiti constant si la fel de des pe ambii bebei??????ca baietelul meu e un lenes si iar ma ingrijoreaza,ca nu misca la fel de mult ca fetita.Pot sa spun ca ieri a cam dormit toata ziua....

Am schimbat saptamana



Denisa-fericita cu 2 minuni in burtica
22+ Carla Maria siMatteo Cristian

http://good-times.webshots.com/album/575890611lMnMMP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Kata nu stau in ro de 7 ani, lucrez pt spania si italia in general, intradevar in media dar nu romaneasca!
In ro am facut in copilarie reclame si prostioare dar cred ca nu erau pt piata romaneasca, ce am lucrat pt romania a fost sa pozez pt rochii de mireasa dar acum mult timp!
Am fost imbracata de vreo 2000 ori in rochie de mireasa!
Cred ca acolo m-ativazut cand ati cautat rochia perfecta, dar haideti sa nu fim off topic!

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev215pr_.png
Doamne Ajuta-ne!!!
22+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arissa spune:

Buna fetelor!

Azi plec si eu mai devreme de la munca, iar apoi nu stiu cat de mult voi mai putea sta pe net, asa ca va urez si eu de acum sarbatori frumoase, fericite, multa relaxare si sa va aduca iepurasul ce va doriti voi!

racusorule, imi pare rau ca ai problemele astea cu picioarele umflate; am avut si eu la prima sarcina si-mi amintesc ca nu ma puteam aseza in genunchi ca ma durea infiorator, erau tesuturile pline de apa, iar daca se intampla sa ma lovesc, durerea persista, vanataile nu treceau...of, nici nu vreau sa-mi amintesc. Nu am avut probleme la nastere din cauza asta (am nascut natural), insa au fost multe alte neplaceri, culminand cu niste vergeturi urate, ca pe langa apa aveam si kg luate in plus. La tine nu va fi cazul, tu esti slabuta. Putere si rabdare iti doresc treci peste asta.

arissa - mamica Mayei - 18.03.2007
Vine doi! 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Helau!

fetelor, mamicilor, burticilor...va doresc PASTE FERICIT, PLIN DE DRAGOSTE, INTELEGERE SI PACE SUFLETEASCA...SA AVETI SARBATORI MINUNATE ALATURI DE CEI DRAGI!

aa...si catalina...felicitari pt putzica...sa fie sanatos...nu conteaza ce e...

ref. la cele 9 luni de sarcina...de fapt sunt 10... daca facem socoteala...de-asta 4 sapt au fost 'bagate' pe langa lunile mentionate, ca sa de ala numaratoare...

si noi (adica Eric) e fan Wall-e...cred ca l-am vazut de zeci de ori...

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si 26+ cu Filip

ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Salutare!

Ce fac fetele?

Am recuperat vreo 2 capitole si tare mult m-au bucurat vestile bune

Katalina, felicitari pt baietel! Soacra cu trei nurori

Bumblebe, ma bucur tare mult pt rezultatul primit de la amnio! Hmm...a fost party si eu nu am fost
Presupun ca acum dormi.....somn usor!

Racusor!!! De unde atata energie pe tine?.......sa muncesti pina la ora 18!? Ai grija de tine!
aaaa....mi-am adus aminte! Ce de saptamani ai si tu!Cand ma uit la semnatura voastra ma gandesc daca ajung si eu..... La mai multe!!!
Cred ca tu, Giorgia, Elena veti naste primele

Lala, Multa bafta la eco! Te asteptam cu vesti bune!

Vroiam sa mai spun cate ceva dar.....am uitat!...oricum ma bucura tare mult cand citesc numai vesti bune de la voi, imi da o senzatie de bine, de multumire, parca ma faceti sa fiu si mai optimista! Va pe toate!!!

Fetelor, voi v-ati mai repetat analizele de la inceputul sarcinii?
Eu azi m-am dus si m-am intepat....sper sa-mi iasa ok! Dar nu mi-a recomandat nici un doctor, m-am dus de capul meu

Sa aveti o zi minunata!

tina 23+ cu Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo1901 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bumblebee

Neata burtici!

Am avut o noapte alba alba albaaaaaaa! Nu stiu daca am dormit 3 ore legate, asta e. Motivul:o incurcatura cu o cunostinta a cunostintei care a ramas la noi peste noapte, l-am asteptat in gara o ora... n-a venit, a aparut pe la 24, dupa ce ratacise putin ca il lasase taxiul aiurea, s-a foit toata noaptea, in fine, la 4:30 s-a trezit, bineinteles ca eu nu cred ca am inchis vreun ochisor, am asteptat sa plece, se facuse 5 cand m-am bagat in pat si pana la 7 n-a fost chip sa adorm, si mai mult de 9 n-am mai putut, deci azi voi fi mai mult zombie.

Carmen, m-am topit cand am vazut lucrusoarele pt fetita

Ramo, o fi mica poza, dar eu suspectez o fetita f frumoasa

Alina 22+ cu
gargarita


Multumesc mult Alina, sa speram ca asa o sa fie......



Ramona 21+ ....cu o scumpica de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo1901 spune:

Citat:
citat din mesajul lui carla_2008

Buna dimineata fetele,

Carmen ce lucrusoare dragute!!m-am topit dupa rochite!!!!DAR burtica unde e????
sa stii ca si eu te-am mai vazut undeva,dar nu-mi dau seama unde...

Ramo,am vazut o fetita dulcica

Dragaica,Sheri si Cris86 ,voi ii simtiti constant si la fel de des pe ambii bebei??????ca baietelul meu e un lenes si iar ma ingrijoreaza,ca nu misca la fel de mult ca fetita.Pot sa spun ca ieri a cam dormit toata ziua....

Am schimbat saptamana



Denisa-fericita cu 2 minuni in burtica
22+ Carla Maria siMatteo Cristian

http://good-times.webshots.com/album/575890611lMnMMP


Denisa, esti o draguta.....multumesc mult,

Ramona 21+ ....cu o scumpica de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo1901 spune:

Va doresc si eu Paste Fericit, multa liniste, lumina si clipe minunate alaturi de cei dragi.....

Va pup pe toate,



Ramona 21+ ....cu o scumpica de

Mergi la inceput