LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *189*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:



David Gabriel,bebe de Dyana

Isabella Elena,bebe de Dodo-pui

Radu,bebe de Manuela77

Anastasia,bebe de Roxana80art

Gabriel Robert,bebe de Gabi86





dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Buna dimineata!!!

Mutzu cred ca sufla in lumanare acusica

Ina

Olga, mamica lui David iepurasul


da,da,da la 9.20!!!

dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Ce de ghiocei simpatici azi:



David Gabriel Mutzunel

















Isabella Elena Sirena

















Radu

















Anastasia

















Gabriel Robert















Pentru mamicile lor iubite - Dyana27, Dodo-pui, Manuela77, Roxana80art si Gabi86 - un buchet maaare de si de


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Eu nu prea ma simt bine si daca puteti sa-mi dati un sfat. Astazi toata ziua m-a durut (si acum ma doare) jos in dreapta, cam pe langa operatia de apendicita (am fost operata). Nu-mi dau seama exact ce ma doare, ovarul, sau spatele...poate rinichiul. Dar ma doare tare de mi se taie respiratia si nu mai pot sa ma misc. Aveti idee ce ar putea fi? As merge la dr dar nu stiu la care? Sa merg oare prima data la ginecolog?



Olga, mamica lui David iepurasul


daca simti ca ovarul este umflat si cand apesi pe el te doare mergi la gine, sa nu fie o infectie, eu simptomele astea le-am avut , mi-a dat ceva clafetin si a fost ok.

dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrisimo28
David Gabriel,bebe de DyanaIsabella Elena,bebe de Dodo-puiRadu,bebe de Manuela77Anastasia,bebe de Roxana80artGabriel Robert,bebe de Gabi86dragastoasa de
La Multi ani si de la noi! Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui adrisimo28
eu am o alta dilema ...ce sa ii dau de papa dimi ca s-o fi saturat de vesnicele fructe cu branza...


Incearca cereale


cereale ii dau seara la culcare , cateodata si peste noapte sau pe la ora 5 cu iaurt, dr. mi-a zis sa nu ii dau mai mult de 1-2 ori pe zi cereale.


dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

David Gabriel,bebe de Dyana

Isabella Elena,bebe de Dodo-pui

Radu,bebe de Manuela77

Anastasia,bebe de Roxana80art

Gabriel Robert,bebe de Gabi86

Mamica fericita de Raducu (11.04.2009)
Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Eu nu prea ma simt bine si daca puteti sa-mi dati un sfat. Astazi toata ziua m-a durut (si acum ma doare) jos in dreapta, cam pe langa operatia de apendicita (am fost operata). Nu-mi dau seama exact ce ma doare, ovarul, sau spatele...poate rinichiul. Dar ma doare tare de mi se taie respiratia si nu mai pot sa ma misc. Aveti idee ce ar putea fi? As merge la dr dar nu stiu la care? Sa merg oare prima data la ginecolog?



Olga, mamica lui David iepurasul


Eu am dureri destul de mari la ovulatie, exact in zona respectiva, mai ales dupa nastere. Si nu am nicio problema cu ovarele, am fost recent la eco. Dar in ziua cand se sparge foliculul, fara Nospa simt ca mor. O alta varianta ar fi o colica biliara, tot cu Nospa trece.

Mamica fericita de Raducu (11.04.2009)
Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Buna dimineata!

Ce mandri ne-am simtit sa aparem si noi in lista!Nu stiu cui sa multumim pentru asta, dar ii suntem recunoscatori!

iata si datele mele:08.11.1975 ( dar eu ma simt young and restless, fetelor...in mare parte a timpului...cu exceptia momentelor cand ma doare spatele, ma paraseste rabdarea,ma mai ia cate-un pesimism ... sa mai zic?!...da' las' ca's tanara...doar alea prin strainataturi la 60 de ani se considera mature!!!!, nicidecum babete)



[ blue] Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)[ / blue]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:


LA MULTI ANI!
David Gabriel Mutzunel
Isabella Elena
Radu
Anastasia
Gabriel Robert


http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput