FIV in Ungaria 99

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didiloo spune:

laura, ma rog ca maine sa primesti un rezultat pozitiv. Doamne ajuta sa fie bine!
pupici pt. toate fetele

20+
MTHFR C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dent spune:

mami_vreau, am gresit cu zodia ta,mai dureaza putin pana sa dai de baut...,dar poti da maine,sa ne imbeti pe toate de pe forum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

hai mai Lauriciule...ca am cetit pe nerasuflate toate paginile!!!
uuuoooofffff...te bat daca nu aduci maine Beta urias!!!!

pup toate fetele...fara exceptie.

adinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....pe unde umbli miss???
sperantoooooooooooooooooo...idem adina????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

offff mai Laura si eu care am intrat repede sa vad rezultatul tau! nu-i nimic ne in continuare.
La Medlife rezultatul iese dupa-amiaza si poate fi vazut on-line.

Pupici si noapte buna ca eu cam mor de somn.

Dumnezeu si Maicuta Domnului au grija de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

pe principiul vestile rele se afla primele, mami_vreau o sa aiba bebelus, de-aia intarzie aia cu rezultatul.

samira, pupi. da ce de pensete am in masina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Hai mami, vrem un beta mare, please!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

aooooleeeuuuu....nu mai spune de pensetle mele.
i-am zis barbatului sa treaca in drum spre casa prin fata blocului pe la tine...sa i le dai...dar nu a vrut...a zis ca trebuia sa trec pe la tine pe la serviciu, dimineatza...ca am fost la AF1 pe strada Roma...si cica tot eram langa tine.

cum te simti???cand pleci???maine seara te gasesc???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

da, ma gasesti maine toata dupa-amiaza, ca pe la 7 ies nitel la carciuma. plec sambata, ai timp. oricum, maie dimi ma duc la sora-mea, in jur de 8-8.30. te sun?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Laura, ziua da azi sa fie cea mai frumoasa pt tine! Sa ne dai de veste !

incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

doamne ajuta lauraaaaaaa



anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput