FIV 270

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Daniela draga, intr-adevar, cred ca e randul meu...Nu mai stiu ce sa mai fac, dar sa stii ca as face orice numai sa nu va dezamagesc!!! De data asta trebuie sa fie bine!!!Pupic

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Buburuza stii cum se zice aici,niciodata 2 fara 3.Asa ca sa speram ca numarul 3 e cel norocos.

2010 va fi anul meu norocos
DOAMNE AJUTA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Va rog sa deschideti cap. nou.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Catalina, te-ai suparat pe noi?
Eu chiar nu stiu cum

2010 va fi anul meu norocos
DOAMNE AJUTA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Nu, nu m-am suparat. Doar ca asa mi se pare normal si corect. Sa se mai ocupe si alte persoane de deschis capitole. Nu este mare filozofie...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Ai dreptate,doar ca eu habar n-am.Te-am pupat

2010 va fi anul meu norocos
DOAMNE AJUTA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

catalina daca imi explici asi putea sa il deschid eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

CUM SE SCHIMBA UN CAPITOL

1. Te loghezi cu userul comun
2. Deschizi ultimul capitol de la FIV la prima pagina, la primul mesaj.
3. Dai click dreapta pe Iconul 'Editeaza respuns' si il deschizi intr-un 'new window' Asa ai deschise doua ferestre.
4. Te intorci la prima fereastra si dai 'Subiect nou' buton care e sus in dreapta paginii sau jos in stanga
5. De la cealalta pagina copiezi titlul si schimbi numarul capitolului astfel incat sa fie in ordine
6. Cu butonul "reply with quote" (foita cu sageata verde de deasupra mesajului) se ia textul de la mesajul cu listuta din cap de la subiectul vechi si se copiaza in primul mesaj din capitolul nou,se scot tag-urile [ quote ] de la inceput si de la sfarsit ca sa apara textul scris normal nu ca si cand ar fi citat.
7. Dai Creeaza subiect nou
8. Copiezi linkul noului capitol
9. Te duci la capitolul anterior la ultima pagina si dai paste la linkul cu capitolul nou.(scrii [ url="" ]nr. capitolului vechi[ /url ] fara pauze intre [] am scris asa ca sa se vada formula, iar intre "" se pune link-ul primei pagini de la cap. pe care il schimbam).
10. Te loghezi inapoi cu userul tau
Si gata !!! Capitolul nou este facut

user comun - fivoase
parola - pe PM


Am copiat instructiunile de la un alt topic .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

daniela - si io pup.

monaramona - multumesc.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyna75 spune:

am si eu o pb:in febr am facut fiv, am transferat 2 blasto si am mai congelat 3 embrionasi. dupa un start bun < beta-175, 348.> s-a dovedit a fi sarcina fara embrion!!! a urmat chiuretajul, bineinteles,...primul din viata mea...acuma sunt bine, slava domnului. in toamna vreau sa-i transfer si pe cei congelatic. intrebare: ce sansa am sa patesc acelasi ghinion??? se face la noi diagnostic preembrionar??? fiv-ul l-am facut la Gynera. multumes.

Mergi la inceput