Piatra Neamt, Perla Moldovei (78)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Laura, multumesc mult ,esti tare draguta Sunt intradevar tare mandra de baieteii mei,ma simt implinita si tare fericita ca-i am

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de baietei Razvan Ioan si Stefan Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Fetelor, va doresc sarbatori minunate!



Ne "vedem" cu bine, dupa sarbatori, nu cred ca mai reusesc sa intru sa va fac urari!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Pozele_mele

BazarGeneral

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

Buna dimineata.
Va astept la .
Eu sunt acasa de azi pana pe 3 mai, sunt din nou in somaj tehnic.

Gata, fug pana in piata.




Bazar general DC


Criss de Alessia si Andrada
"Humor is mankind's greatest blessing" - Mark Twain (Umorul este cea mai mare binecuvantare a omenirii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Ce de-a treburi aveti de dimineata!
Vin si eu la un ceai, daca face careva!
Noi ne-am distrat aseara vopsind oua - ecologic, sa stiti, cu coji de ceapa:
http://good-times.webshots.com/photo/2907952500099413604TYopsz
O zi buna, revin cand pot!


Lora, mami de Iustina si 18+

Bazar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro


(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenstefi spune:

neata fetele!!!!!
va invit si eu la o cafeluta alaturi de criss(ai vazut pozele de la scoala)
vreau sa va doresc un PASTE FERICIT PLIN DE LUMINA SI CALDURA SUFLETEASCA ALATURI DE CEI DRAGI

eu astazi o sa mai fiu pe la munca si voi reveni miercuri de acuma,vom petrece acasa si prin vizite asa ca noi sa fim sanatosi si totul o sa fie binee
cum stati cu pregatirile???cu shopingul???

carmen si stefii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata !
LORA - foarte frumoase ouale
CARMEN - as vrea sa fac atatea,dar nu prea pot,astazi as vrea sa fac ouale rosii si ceva curatenie,restul de cumparaturi,caci mai avem de facut.Ma invart toata ziua prin casa degeaba,nu reusesc sa fac mare lucru,cu Stefanut dupa mine si de cand vine Razvan acasa,nici atat.Restul de mancare,ce as mai avea de facut cred ca voi lasa pe sambata,atunci voi face totul,oricum nu prea mult caci sigur se va strica si voi avea de aruncat,ca asa s-a intamplat in fiecare an
Dar in acelasi timp parca as vrea sa fie si la noi de toate Voi face cate putin din fiecare.Niste salata de boeuf,asta vrea sotul ,drob( asta-l vreau eu ),o ciorbita dar de pui,mai vreau niste peste , pasca ,cozonac si mai vad eu daca mai adaugam ceva ,aaaaaaa mai trebuie...fructe,fructe multe
Voi,ceva idei ...?

Mi-am adus aminte de LORA - cu urzicile ei ,ai mancat?Acum m-a apucat si pe mine,parca as vrea si eu,urzici,spanac,din astea,salate de cruditati...

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de baietei Razvan Ioan si Stefan Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenstefi

neata fetele!!!!!
va invit si eu la o cafeluta alaturi de criss(ai vazut pozele de la scoala)

carmen si stefii



Acum le-am vazut . De la servici nu am putu sa intru si cand am ajuns acasa am uitat. De abia din poze mi-am dat si eu seama ca are o clasa frumoasa . Si am vazut si ce fete frumoase avem . Ce parere ai de invatatoarea Andradei? Mie mi place tare mult de ea.


Bazar general DC


Criss de Alessia si Andrada
"Humor is mankind's greatest blessing" - Mark Twain (Umorul este cea mai mare binecuvantare a omenirii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenstefi spune:

criss,simpatica invatatoarea,draguta si chiar un bun dascal,stie sa vb cu copii si atrage atentia si cei mici au fost ff incantati de copii cei mari si de ea

carmen si stefiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

salut

de astazi mai aveti langa voi un membru in somaj tehnic,vad ca e la moda

observ ca va pregatiti intens,eu abia am ajuns acasa de la serv si chiar nu stiu de ce sa ma apuc,am casa intoarsa pe dos,de cumparaturi nu mai zic,poate apuc sa iau azi cate ceva

mancarea cred ca o fac si eu tot sambata,azi si maine o sa ma bazez pe curatenie

n-am apucat sa vad pozicile Lorei si nici ale lui Carmen,o voi face imediat

abia astept sa vina pastele sa ma linistesc un pic,am o stare de ra..t,ma doare si gatul si am chinuie si o masea

in rest nimic nou,poate ne vedem dupa sarbatori,mi-e dor de o iesire cu voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna!
Dana te pupam! Imi pare rau ca esti in somaj tehnic, dar incearca sa vezi partea pozitiva. Ia-o ca pe un concediu. Te mai linistesti, te mai odihnesti si tu putin. Vreau si eu intalneala!!! Saptamana viitoare, luni, marti, miercuri sau joi (dupa 18, ca ma duc la dentist). Sunt si fara copii, deci poti veni, numai sa zicei cand si unde.



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput