Fulgusori Nov - Dec 2009 (53)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui grigore_tina

eu am generat.ma duc in pat peste vreo juma de ora.

Mami de Bebe Stefan (15.11.09)
http://picasaweb.google.com/105038517007457819848


Tina, ce ai generat la ora asta?

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Uite inca 2 mamici necajite la ceas de seara

RamonaC si Many sa aveti noapte usoara si voi si puisorii

Lili - vezi ca m-am hlizit la tine pe prima foaie a capitolului

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

lapte pentu bebe.pe la 22.00

Mami de Bebe Stefan (15.11.09)
http://picasaweb.google.com/105038517007457819848

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

usor.

Mami de Bebe Stefan (15.11.09)
http://picasaweb.google.com/105038517007457819848

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

pai si eu i-am dat sa haleasca pe la 9 juma, dar la 2-3 expira
Sa va zic si premierele, si miine puteti sa mi le comentati + jucaria melc/omida de m-ati pus s-o pozez si nu ziceti nika
Premiera 1: I-am scos pampersul la cupchil la ea in pat de dimineata, mi-a zimbit gales, si a inceput privindu-ma in ochi o arteziana de pipi care se imbiba in mama ma-sii de saltea de cocos de-mi venea sa pling. Cu viteza de reactie insa am redus pagubele la minim

Premiera 2: M-am programat la cosmetica vineri, unde ma voi duce cu copilu ca n-am cu cine s-o las. Eh, si uite asa o sa invete ea de mica ce-i ala un epilat, ca la ce sprincenata e cred ca o duc la pensat din clasa a-I-a



mami de Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

Ma duc si eu tirsind sabotii de cauciuc cu blana (ca la mine in casa trage, nu-i de egrete ca la Capisonesti )
Va si va doresc o noapte luuunga si odihnitoare


mami de Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lili_a

pai si eu i-am dat sa haleasca pe la 9 juma, dar la 2-3 expira
Sa va zic si premierele, si miine puteti sa mi le comentati + jucaria melc/omida de m-ati pus s-o pozez si nu ziceti nika
Premiera 1: I-am scos pampersul la cupchil la ea in pat de dimineata, mi-a zimbit gales, si a inceput privindu-ma in ochi o arteziana de pipi care se imbiba in mama ma-sii de saltea de cocos de-mi venea sa pling. Cu viteza de reactie insa am redus pagubele la minim

Premiera 2: M-am programat la cosmetica vineri, unde ma voi duce cu copilu ca n-am cu cine s-o las. Eh, si uite asa o sa invete ea de mica ce-i ala un epilat, ca la ce sprincenata e cred ca o duc la pensat din clasa a-I-a



mami de Mariuca


am lasat comment la poza, tu!

Tina - noapte buna

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

noapte buna si voua.sting opaitul cum zice madame capison si fug langa domnul sot in pat.

Mami de Bebe Stefan (15.11.09)
http://picasaweb.google.com/105038517007457819848

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Ancutzica,multumesc,iti dai seama ca-mi creste inima cand aud asa ceva!

Alinus,multumesc si tie. Se tine baba bine

Danyia,si tie iti multumesc Asteptam pozici si cu tine si `tizuca`

Lalu,cand plecati la Roman? Ce mai face Ari cea delicata?


Strumfi
,la fel ma simt si eu...bag paracetamoale,dar nu vad imbunatatiri. Cum te mai simti?
Astazi am fost la Palat,am stat pe o banca cu o carticica in timp ce pisicuta mea dormea...m-a mai batut si azi vantul bine!

Ralu_sebyms. Bafta cu cablul!

Monis,nu stiu de la ce a facut diaree,nu i-am introdus nici un aliment nou(tot la stagiul de cereale la o masa si morcov la cealalta suntem).

Astazi a facut o `maslina` dimineata si iara moale pe la 19(ea de obicei are scaun moale). Azi noapte a gemut si plans prin somn de cateva ori,astazi nu prea a avut pofta de mancare(nu a mancat nici cereale,nici morcov....si nici lapte nu a luat prea mult),sper sa fie mai bine maine. Nu am sunat pediatra,dar daca si maine e fara `chefuri`,o voi suna.

Offff,vinutul de Porto....Mai aveam jumatate de sticla,si mama,saraca,crezand ca face ceva bun,l-a pus in frigider E inca `baubil`,chiar daca are o textura mai ciudatica(zaharisit).

RamoC,te asteptam cu vesti mai bune!Multa sanatate lui Domi,ma gandesc mereu la voi

Ionela,tinem pumnii sa-i treaca cat mai repede,si imi pare rau pt amandoi ca treceti prin asa ceva.

Dymomo,nu stiu ce sa zic,mi-e si rusine,ca noi nu avem astfel de probleme,deci nici la sfatuit nu ma pot baga.Imi pare rau ca va chinuiti atat de mult,imi imaginez ce greu trebuie sa fie(cum mi-a fost mie in perioada colicilor).Poate ajuta distantarea meselor...

Lili,bestiala faza cu alaptatul!

Fetelor,v-am mai spus de `sal pt alaptat`,nu va intereseaza? Ati putea alapta in public fara sa expuneti la vedere vreo parte a corpului pe care nu vreti s-o expuneti...nici macar in fata unui copil de 5 ani

Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Neatza!

!

Ioi ce am mai ras citindu-va...
Lili_a istorisirile cu pataniile tale au fost tare funny!
Ralu_seby sa speram ca vine cablu` repede!


Constat ca seara aveti spor la scris! Ma bucur!

Stiti ca va trimisesem aseara mesaj ca abia am reusit sa adorm copilul...ei bine...nu terminasem de apasat "trimite mesajul" ca mi s-a trezit..am adormit cu greu pe la 1!!!

Krelia ce fain ca tizu isi ridica singurel capusorul Inca va mai si privea ...ce dulce e! Pup!

La multe lunite Matei de Crlp!

Mergi la inceput